| 20CMrecords_3284 a întrebat:

Ceao TPU!

Am si eu o problema sau nu stiu cum sa ii spun. Sunt de aproximativ o luna cu o fata, care sincer eu nu mi-am dorit sa fiu cu ea, dar intalnindu-ne pentru prima data, ei i-a placut de mine si a vrut sa fie cu mine, a vrut sa ma sarute si eu am acceptat... dupa ce am ajuns acasa mi-am dat seama ca am gresit. In sfarsit...sa trec la subiect.

Eu sunt cu ea dar nu am niciun sentiment pentru ea, in timp ce ea imi spune mai mereu ca tine la mine, ca ma adora, ma iubeste etc... mie acum imi e cam nasol, adica imi place de alta, dar imi pare rau de ea ca nu vreau sa o ranesc.

Daca as face sex cu ea si peste o saptamana 2 maxim m-as despartii de ea oare ar suferi? nu stiu ce sa fac... ajutor!

PS: chiar nu tin la ea, dar ar merge de cateva ori...whistling

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Pierzi atat din timpul tau, cat si din al ei. Pentru ce? In final rezultatul va fi acelasi, veti fi despariti. Asta vrei tu si din moment ce n-o iubesti, asta-i si cel mai bine pentru ea. Spune-i calm, folosind cuvintele adecvate ca relatia voastra nu va duce niciunde.

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Daca nu ti la ea, spune-i in fata. Faza cu sexul ar complica mai mult lucrurile.

| 20CMrecords_3284 explică (pentru Ronnix):

Mda...intr-un fel ai dreptate. nici nu stiu ce sa fac! k la mine aici e orasu micut si o sa ma intalnesc frecvent cu ea si o sa imi fie aiurea. as incerca sa o fac sa renunte la mine...

| Ronnix a răspuns (pentru 20CMrecords_3284):

Pierzi atat din timpul tau, cat si din al ei. Pentru ce? In final rezultatul va fi acelasi, veti fi despariti. Asta vrei tu si din moment ce n-o iubesti, asta-i si cel mai bine pentru ea. Spune-i calm, folosind cuvintele adecvate ca relatia voastra nu va duce niciunde.

| 0IoAnA0 a răspuns:

Sorry dar esti prost daca te gandesti doar sa o folosesti si apoi s o arunci. nu conteaza ca tu te desparti de ea dupa 2 saptamani pentru ca ea tot va suferii. eu zic sa ii zici adevarul si sa nu ii faci nimic din ce iti gandes.te mintea aia a ta!

| DanielDaniel13 a răspuns:

Cel mai bine e sa va despartiti cu vorba buna si fara sa faci sex cu ea, poti sa ii spui ca o vezi mai mult ca o amica decat iubita si nu vrei sa stricati prietenia dintre voi. si ar fi mai bine sa va despartiti. si pune pl pe cealalta devil

| CrazyTeenager a răspuns:

Tu nu stii sa spui NU? Ce sa mai esti o tarfa masculina, doar DA, iese pe gura ta, sa inteleg. Ocaziile nu se rateaza in viata, i-o tragi si asta e, isi revine ea. Intr-adevar complici lucrurile, dar odata ce ai acceptat sa fie cu tine, ti-ai complicat viata aiurea, si trebuie si tu sa te alegi cu ceva din relatia cu ea, si timpul pierdut cu cineva cu care nu ai nimic, ori deveniti, simpli prieteni cu beneficii.