| silviu766 a întrebat:

Cei aia " bustiera " cred ca fetele le poarta...de sutien stiu dar bustiera? cei aia...

Răspuns Câştigător
| mamilui a răspuns:

Bustiera este ca un fel de sutien, dar simplu. E un gen de maieu ffff scurt care le protejeaza sanii fetelor.

fundita big grin?

12 răspunsuri:
| maissner a răspuns:

Bustiera e ca un fel de suntien doar ca fara bureti si are elastic.
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Asta e o bustiera.

| PinkLips847 a răspuns:

Bustiera o purtam noi uneori in loc de sutien.e mai comoda si mai elastica.uneori o purtam cand facem sport. poti sa te uiti in magazine la lenjerie sa vezi cum arata una... sper ca team lamurit:*

| BlueBird a răspuns:

Pai e un fel de sutien numai ca e pentru "alea" mai mici blushing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres curiosule :)

| ladyfoarfeca a răspuns:

Http://shopping.flu.ro/......+late.html uite asta e, un fel de maieu numai ca e scurt si tine locul unui sutien.

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Du'te la magazin si cumpara o bustiera, dupa aceea incearca s'o porti.
PS:nu e in loc de chiloti happy0rolling on the floor

| Dyony01 a răspuns:

Este ca un maieutz care il poarta fetele, este ca un sutien numai ca nu contine burete, de obicei le poarta fetele care au sani mai mici dar si alea cu sani mai mari... sper ca te-am ajutat :*:*:*happy

| silviu766 explică:

Le protejeaza?
de ce le protejeaza, de vant...de ploaie.de ninsoare laughing big grin

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Silviule iti recomand sa iti ieu uh niste aparatoare de fata :@:@:@ce te doare pe tine cei aia bustiera? chiar asa interesat esti u? oriqum mai mult de 14 ani nu ai

| silviu766 explică:

Pai da lol.am 13 ani laughing... sunt inca copil deci.

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Pai si atunci? daca ai iubita intrebare pe ea ca aici te mai face si lumea prost pe fata