| anonim_4396 a întrebat:

stiu ca daca porti sutien de mica ( de la 10 ani ) nu ti mai cresc sani mari sau se lasa... bun//. dar la bustiera e la fel? pentru ca eu port bustiera,, si prietena mea poarta sutien si nu prea are. niste >sfaturi? mersi mult. funda

Răspuns Câştigător
| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Nu ii adevarat...mai ales bustiere care is ft bune, si eu port in viata de zi cu zi, doar la ocazii imi iau sutien, dar eu zic ca daca nu ai piept nu e bine sa porti sutien ca degeaba il porti.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce purtați de la vârsta asta așa ceva?
Voi lăsați sâni liniștiți să se poată dezvolta frumos!
Nu ai treabă cu prietena ta și restul lumii.
Pa, pa.

| Miley a răspuns:

Daca porti sutien sau bustiera este la fel si la nici una nu iti cred ca mai mari.Dar daca porti sutien sau bustiera ti se flescaiesc si nu mai sunt asa de frumoase asa ca incearca sa le ti libere cat mai mult timp.

| Sinceritate777 a răspuns:

Treaba cu nu iti mai cresc sani e falsa(asa stiu eu ), insa cealalta cu lasatul sanilor stiu ca e adevarata. Bustiera e ok nu te afecteaza cu nimic

| Gabriel1 a răspuns:

Daca nu ai avea picioare, ai purta adidasi?
Atunci de ce porti sutien?raised eyebrows

| nicoll03 a răspuns:

Ti se lasa sanii si nu iti mai cresc doar daca porti sutien si noaptea, dar in cazul in care porti doar ziua nu ti se intampla nimic, de exemplu eu port de la 11 ani sutien si tot mi-au crescut normal sanii... si la bustiera cu atat mai putin, nu are cu ce sa te afecteze doar in cazul in care porti si noaptea! happy

| AlecsA_5738 a răspuns:

Eu stiam ,ca daca porti sutien de mica iti cresc mari dar se lasa i-ar bustiera o porti aproape degeaba poarta si tu sutien daca crezi ca nu ai sani,dar poarta unul care te-ar putea avantaja unul ca burete,sau push-up happyhappy !

| AlecsA_5738 a răspuns:

Eu stiam,ca daca porti sutien de mica iti cresc mari dar se lasa i-ar bustiera o porti aproape degeaba poarta si tu sutien daca crezi ca nu ai sani, dar poarta unul care te-ar putea avantaja unul ca burete, sau push-up happyhappy!

| JointCraft a răspuns:

Pf...ce copii....frate mai intai uitati-va bine si vedeti daca aveti nevoie de asa ceva~daca isi pune una un **** in par iti pui si tu? faceti.va frate propriul stil
creati.va personalitate laughing