| Mariadolores a întrebat:

Cei ala orgasm sau punct culminant sau ce-o fi cujm ajungi la el?

Răspuns Câştigător
| GeorgianaDragus a răspuns:

Orgasmul reprezinta punctul culminant al excitaţiei sexuale. tongue

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Cand exciatstia ajunge la punctul maximwinking

| Азбука a răspuns:

Escaladezi un munte, si ajungi la el, daca ai noroc.

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Orgasmul se produce in timpul actului sexual cand ajungi in culmea extazului si simti cea mai profunda placere. la el ajungi prin penetrare si tot tacamul. sper ca te-am ajutat.

| shtephie a răspuns:

Orgasmul reprezinta punctul culminant al excitaţiei sexuale.
Punct culminant = momentul cel mai important în desfășurarea unei acțiuni. Momentul de maxima excitatie reprezinta orgasmulhappy

Răspuns utilizator avertizat