| XdeaaX a întrebat:

Cei ala un french kiss? unde pot sa vad si eu unul. dati-mi un link ceva... explicati-mi cum sta treaba cu acest sarut... dau funtitza:*

Răspuns Câştigător
| Nicole a răspuns:

Salut.
E asa zis ''sarutul cu limba''.
Poti viziona aici: http://www.youtube.com/watch?v=3YTKgKhkayc
Pa,pa.

2 răspunsuri:
| unione a răspuns:

E o porcarie de apelatie data sarutului... Am stat 5 ani in Fr si francezii habar nu au de french kiss, adica semnificatia expresiei... E sarut si atat. French kiss e in comediile americane cu virgini happy