| xFaith a întrebat:

Ok!
Credeti ca atunci cand il sarut ( french kiss ). el se excita?

Răspuns Câştigător
| blagaioana a răspuns:

Da se excita nu sunt baiat dar vorbesc orice cu fratele meu si mi-a zis un lucru ca de indata ce tine la fata resperctiva si o iubeste mult da pentru ca se simte atras de fata in cazut tau atat timp cat el este atras de tine si te iubeste da se excita si nu doar din sarut si daca stii sal atingi la fel se excita dar se stapaneste iti zic eu! nu-s baiat dar fratele de langa mine a raspuns

10 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Face bonerlove struck

| Азбука a răspuns:

Bineinteles, ii cresc urechile si nasul.

| Lilia2621 a răspuns:

Sigur ca da...

| ShowTim3 a răspuns:

Da... si se gandeste la 2 lucruri in momentul ala :
"stai cuminte in pantaloni si nu intra in erectie ca ma faci de ras "
"doamneeeee, cand vine in pat cu mine, o iubesc asa de mult / vreau doar sa o... "
laughing Asta as gandi eu in situatii de genul

| Chrisstine a răspuns:

Da!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! dar tu nu?blushing

| xXx_6966 a răspuns:

Eu sunt baiat.cand prietena mea ma saruta french nu ma excit deloc.parerea mea e ca nu se excita.

| covaci101 a răspuns:

Da,ar vrea sa nu se mai termine ziua! :p

| Piinkyy a răspuns:

Acum.depinde si de el. Normal ar fi sa se excite atat timp cat simte sentimentul acela profun pe care il imparti :*.