| anonim_4396 a întrebat:

Cei care stiu dati mi si mie niste exemple de lubrifianti pentru baieti pentru masturbare

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| robertosi a răspuns:

Mai bine lasi masturbarea si te apuci de femei crede-ma este mai bine nu ca ma-si fi masturbat vreo data

| robertosi a răspuns:

Auzi eu m-am dus de la 15 ani zau si am 19 si nu m-am masturbat si nici nu o sa ma masturbez!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce aia masturbare? e legat de raie? adica de turbare? stiu ca este un vaccin. dar lubrifiant? pentru ce? doar nu te mananca, sa te freci?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Castrol GTX! Acum vara 40W!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dmonik, daca foloseste Castrol, e musai sa puna si cauciucul.laughing