| CalipsoGirl a întrebat:

Am o intrebare ( pentru baieti in special ) : Cum pot sa fac un baiat sa ma placa? Dati-mi exemple de flirturi, etc... multumesc big grin

10 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Pai pe unii ii atragi dupa cum te imbraci, dupa fizicul tau. Pe altii in schimb o sa-i indepartezi de tine daca incerci sa fii "foto-model", pentru ca ei ceea ce cauta la o fata e afectivitate, inteligenta, bun simt, intelegere, siceritate (restul vin de la sine la timpul lor).
In discutiile cu ei poate ca nu trebuie decat sa te lasi dusa de curentul pe care il dicteaza ei. Cat mai deschisa, pozitiva; glumeste, arata ca stii sa consolezi cand e cazul (doar cand e cazul); nu uita sa demonstrezi ca esti cu capul pe umeri si stii ce vrei de la viata, nu ca esti o zapacita care nu stie ce vrea de la viata.

| Diana3509 a răspuns:

Fii tu insuti si mergi pe chestiile spontane.

| Anaisssss a răspuns:

Ii spui ca-i sta bine freza si ca iti place ca este amuzant si distractiv.cand te desparti de el, sa nu uiti niciodata sa-l imbratisezi (un hug mareee) >>>big grin

| AL3XandraAnndreutza a răspuns:

In primul rand, trebuie sa fii realista.Nimic din ce e in filme nu merge si in viata reala(crede-ma, am incercat!)Asa ca ar trebui sa faci lucruri total normale.Sa te imbraci frumos,la moda,si totusi si atragator pentru rasa masculinalaughingAr mai trebui totusi sa tii cont si de mai multe lucruri pe care le observa un baiat la o fatabig grinintii,parul,hainele, silueta si mai ales decolteul! Decolteul nu trebuie sa fie unul adanc, trebuie unul mai discret care sa le dea baietilor ideiwinkingSi totusi toata treaba asta cu "sa fac un baiat sa ma placa" trebuie sa tina si de faptul cel mai important:depinde de prima impresie pe care si-a facut-o baiatul despre tine.Ca sa para totul ca la carte, incearca sa-l rogi sa va faceti odata temele impreuna.Stiu ca este greu, si intr-adevar vei avea emotii, dar merita! Succes!winking

| xMileyOffGiirlx a răspuns:

Inceraca asa:zici ca te-ai locit ci te doare glezna dar doar cand e el si te vede bine
2:incearca sa spui ca de doare capus si ca o sa lesini si cazi in bratele lui
3:gaeste-i punctul slab si o sa fie al tau
asta-i tot

| georgian24 a răspuns (pentru xMileyOffGiirlx):

laughinglaughinglaughing thoamne....saracu baiat se pierde cand te vede lesinata. astea sunt d'alea gen piti. nu te mai baga daca nu sti

| georgian24 a răspuns:

Pai eu as zice sa iti faci o voce de fata inocenta cand vb cu el ...baietii adora asta. sau foloseste mult apropouri inteligente.incearca sa iii devii cea mai buna prietena si spune-i toate secretele tale (daca crezi ca nu le divulga) sp ce iti este cel mai bun prieten dupa care poti sa te gandesti la statutul de iubita.ii spui usor undeva da sa fiti doar voi 2. sper ca te.am ajutat

| toxina_4664 a răspuns:

Paii depinde de baiat.

| NoName_4116 a răspuns:

Pffhee hee
gaseste ce stil de muzica asculta lucruri despre el
cum ar vrea sa arate prietena luii si chesti din astea si dupa ce aflii fate si tu cum vrea el sa arate prietena luii
sau mai potii sa devi cel mai buna pritena a lui si cand sunteti singuri intr-un loc il intrebi cat la suta te place
sau poti sa fi mai deosebita ca celelate fete si atunci o sa fie cu tine pentru. ca nu mai e nici o fata ca tine si esti mai unicaa!
sper ca te ajuta fundiihee hee? te loggkiss

| andreiandrei1992 a răspuns:

Pai... enerveazal si isi va da seama si ar accepta depinde asta merge la cl(4-6)happy