| iubbirica a întrebat:

Cele mai frumoase statusuri primesc funda! love struck

Răspuns Câştigător
| Allexanddraaa a răspuns:

Toti imi vor binele, dar nu`i las ca mi`l ia!winking

Încă există sentimente, tu eşti pasiunea mea.

Am intrebat multe, insa raspunsul tau a fost mereu cu puncte puncte.

Nu poti, te invatam. Nu vrei, te obligam! devil

E atât de schimbată! Exact cum ai zis tu că nu o să fie niciodată.

Crezi ca-mi pasa de tine? Crezi prost! Idealurile mele se schimba zilnic, nu stiu ce vreau, recunosc! happy

Stiu ca vreiii. Dar nu prea poti` devil. Cum vrei tu, asa vor toti! smug

Sunt 1000 de ganduri ce ma`ntorc la tine! love struck

Am invatat sa am rabdare. Ca totu`ti iese arunci cand nimeni nu te crede`n stare!

Nu renunta niciodata la ceea ce iti apartine, si nu permite altora sa renunte la tine!

Imbracat in zambete aproape orice om e fals straight face Am crezut in ochi sinceri si da, m`am ars.

Ador sa`mi curga cineva prin vene love struck

Taci! E un cuvant potrivit pentru tine. Inchide`ti gura! Stapaneste`ti ura!

Fara aberatii, spune totul discret. Stii ca nu`mi place s`o ard indecent.

Vreau sa stii ca n`am sa renunt! Orice ar fi, te iubesc prea mult! love struck

Realitatea bate platourile de filmare. Viata`i frumoasa si fara efecte speciale!

In seara asta bem pentru noi. Pentru cei ce ne-au avut, pentru fraierii care ne-au pierdut si pentru norocosii care ne vor avea.hee hee

Povestea mea continua la nesfarsit in stilu` clasic foarte fericit!

Mai târziu ai descOperit cum era. Pe cât de frumOasa, pe atât de rea! blushing

Si ma pierd in intuneric, in jur totul e pustiu. As vrea sa te iubesc dar parca. parca nu mai stiu straight face

Stii ca nu poti sa pacalesti pe nimeni, dar in fine. sunt ca si Smiley, official imi merge bine!

Fiecare zi e specialaa. Oricum e plin de atractii oh go on. Iar daca nu vi tu, nu-i nimic! Vin altii.

Cand iesi afara nu te controleaza, nu te suna. Tu stii ca te iubeste dar nu vrea sa ti`o spuna.; ))

Deschide ochii! Timpul trece. Nu mai visa frumos ca realitatea`i rece!winking

Stii draga? Iubitul meu se respecta. Are langa el o blonda aproape perfecta! happy

Îmi fac curat în suflet. Arunc tot ce e murdar și plin de praf!

Si a inceput sa zambeasca mai des. Iar ei intorc capul plini de interes!;; )

Eu o sa fiu lumina ta, cand calci pe becuri. Sau poate chiar averea ta cand ai zero pe cecuri. happy

si-acum ma confrunt cu abisul in care` am cazut si vreau sa te intreb : Cate suflete te`au urmat si s`au pierdut?

Trebuie sa pui in lada vechea masca trista si sa uiti de cheie. Maturizandu`te din lacrimi nu te face mai femeie! happy

Te uiti la mine invidioasa pe sub breton. Dar eu te vad mai pierduta decat un apel pe telefon!

Eşti pe primul loc, niciodată să nu uiţi. Că pentru tine a renunţat la multe şi la mulţi!

Barbatii cred ca au puterea. Femeile stiu ca o au! happy

Se poarta alb, se poarta verde, se poarta iar fetele blonde!

Nu`ti vei gasi iubirea niciodata, pentru ca asa vreau eu! Nu m`ai apreciat, cum te-am apreciat si eu!

Multi cred ca pot gandi pentru noi, dar noi nu inseamna mai multi. Noi inseamna doar doi! love struck

Toată lumea are dreptul la o părere. Dar vezi tu, a ta e idioată!

Si trebuie sa-ti pese mai mult de tine! Cateodata sa faci rau, aduce bine. happy

Si vrei sa ma schimbi? Patetic laughing. Schimba`te tu primul. Nu uita ca tu esti doar un personaj, eu fac tot filmul!winking

Ar fi timpul sa trec la nivelul urmator. Si e pacat ca tu ramai la capitolul anterior.

11 răspunsuri:
| AnnY98 a răspuns:

Hey...pai uite aici catevahappy :
»" Pentru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea! Cu multa dragoste, Cineva. "

»" Azi-noapte mi-am rugat ingerul sa te pazeasca. Dar a venit mai devreme. L-am intrebat de ce. A zambit si mi-a spus ca un inger nu pazeste alt inger! "

»" As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc. "

»" Pentru a trai am nevoie de batai de inima. Pt. asta, am nevoie de o inima. Pt. o inima am nevoie de fericire. Pt. fericire, am nevoie de tine. "

»" Oriunde ma uit vad privirea ta. Oriunde merg, simt atingerea ta. Nu am curaj sa inchid ochii, pentru ca stiu ca ai aparea in fata mea si nu i-as mai deschide. "

»" Odata mi s-a intamplat ceva minunat. A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine. "

»" Ai aparut ca un abur si de atunci imi insotesti pasii precum aerul, nu am uitat primul sarut care inca ii mai simt amprenta lui. "

»" Sa iubesti nu e nimic, sa fii iubit e ceva, sa iubesti si sa fii iubit e TOTUL! "

»" Iubire inseamna sa sculptezi in inima ta chipul celui iubit si ochii tai sa fie oglinda in care sa se reflecteze chipul celui iubit! "

»" Daca vrei soare, asteapta rasaritul; daca vrei curcubeul, asteapta ploaia; daca vrei zapada, asteapta iarna. Dar daca ma vrei langa tine, nu astepta, spune-mi! "

»" Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa iti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc. "

»" Dragostea adevarata e un "elixir" pe care odata gasit nu trebuie sa faci prostia si sa il consumi pe tot deodata, ci trebuie savurat in decursul unei vieti. "

»" Daca m-ai intreba cine sunt ti-as raspunde IUBIREA, daca m-ai intreba ce fac, ti-as spune IUBESC, daca m-ai intreba pe cine, as spune PE TINE! "

»"O simpla Aventura trece in doua luni. O dragostea la prima vedere trece in 2 ani. O iubire iti schimba total viata. "

»" Pentru mine iubirea este singurul motiv pentru care mi-as dori sa traiesc o mie de ani."

»" Esti atat de dulce atunci cand zambesti, cand razi, cand plangi, cand ma certi, cand ma alinti, cand ma iubesti! "

»" Sunt stele ce dispar in noapte, dar niciodata nu se sting, sunt departari ce par aproape si inimi tari care inving. "

»" Tu v-ei fi mereu langa mine, timpul ce trece v-a sta. Si rasaritul cu apusul. poate se v-or saruta."

»" Dragostea e speranta si fara speranta lumea nu ar exista. "

»" Sa ai curaj sa risti pentru adevarul din inima ta, dar sa nu te minti cand il asculti. "

»" Cauta in sufletul meu pacea, cauta iubirea, pasiunea, tandretea, cauta implinirea. Cauta si te vei regasi gasi acolo, foarte aproape de inima mea. "

»" Esti o bucata de raza rupta din soare si cazuta pe pamant pentru. a-mi lumina inima si sufletul pierdut in splendoarea frumusetii tale."

»" Sa astepti mereu dragostea ca pe un fel de jertfa pe care nu ai cum s-o oferi, pentru ca de fapt asteptai o jertfa pe care sa o poti oferi ca pe o dragoste. "

»" Barbatii iti v-or spune multe, ca te iubesc si cum si cat, v-or spune mai frumos ca mine, dar nu te v-or iubi atat… "

» " Imi reamintesc clipa dulce, cand ai aparut in calea mea, ca o fantoma ce seduce, cu parul tau rosu ca focul si ochii tai albastri ca cerul senin de vara, imi reamintesc primul sarut care ne-a unit si zabetul tau dulce… Te iubesc! "

»" Din apa marilor as vrea sa impletesc Cuvantul dulce "TE IUBESC" Si tie sa ti-l daruiesc, ca esti tot ce imi doresc! "

»" Tu esti alintul meu de noapte buna, sarutul delicat al fulgilor de nea, mangaierea tandra a vantului de vara esti tot ce am si voi pastra iubirea ta adanc ascunsa in inima mea. Te iubesc! "

»" Iubeste caci numai iubind poti vedea frumusetile vietii astfel vei fi mai fericit si orice obstacol il vei trece mai usor… "

»" Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Poti plange cand esti fericita, poti sa razi cand inima iti plange! "

»" Cat de mult te iubesc nu vei stii niciodata! Iti pot spune doar ca 59 de secunde din fiecare minut de-al meu ma gandesc la tine. E mult sau e putin? Cand vei stii raspunsul se va risipi si misterul! "

»" Sa iubesti inseamna sa doresti in fiecare clipa sa-i auzi glasul. rasul, sa iubesti inseamna sa tremuri de neliniste si sa tresari de bucurie, sa iubesti inseamna sa te oferi din toata fiinta ta celui care-ti tine loc de soare. "

»" Dragostea nu are nevoie de cuvinte. Se poate spunde Te Iubesc cu o singura privire. "

»" Un trandafir as vrea sa fiu, sa te sarut printre petale, somnul sa ti-l veghez pana tarziu, ca sa te simti si tu o floare. "

»" Iti multumesc pentru ca existi in viata mea si pentru ca ma ajuti sa inteleg ce inseamna sa iubesti si sa fii iubit. "

»" IUBIREA e frumoasa, IUBIREA e trista. chiar daca e frumoasa sau trista. IUBIREA exista. "

» " Te v-oi iubi si atunci cand marile vor seca. Te v-oi iubi si atunci cand stancile se v-or topi. Te v-oi iubi si atunci cand scurs nisipul vietii va fi! "

» " Esti iubitul mintii, inimii si trupului meu, esti printul fermecat al viselor mele romantice, incantarea si minunea sufletului meu! "

»" IUBIREA e ca o clepsidra, umple INIMA si goleste creierul "

Sper ca te-am ajutat ce ceva.Bye!wave

| xcandyoyo a răspuns:

Am mai pierdut inca o clipa, inca un an, inca o viata degeaba … te-am pierdut pe tine …

E greu sa iubesti, si va fi intotdeauna, dar adu-ti aminte ca cineva te iubeste, si acela sunt EU

Regret ca esti departe / si nu te pot vedea / dar te am mereu aproape / in inimiora mea…

Fiecare cuvant e o speranta in plus … fiecare clipa trecuta, imi spune ca moartea mea e aproape, iar eu inca visez!

Tristetea m-a cuprins si vreau sa plang … nu mai pot … te iubesc si te vreau inapoi

Spune-i ca l-am uitat, spune-i ca nu ma mai gandesc la el, spune-i ca nu-l mai iubesc, dar ca ti-am spus toate astea printre lacrimi…

Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape…

1. Sunt ca un inger fara aripi... fara speranta, si condamnat la suferinta si singuratate...
2. Imi cade o lacrima de suparare din ochi si nu stiu ce e cu mine . dar un singur lucru insa stiu mi-e tare dor de tine…
3. Toate neputintele se reduc la una: aceea de a iubi, aceea de a evada din propria tristete.
4. A iubi inseamna a suferi si cum multi fug de suferinta putini stiu sa iubeasca!
5. Intru in operatie peste 10 minute, doctorii mi-au spus ca imi vor scoate tot ce simt eu pentru tine ...
Alege un status emo si foloseste-l pe Yahoo Messenger, Hi5 sau unde vrei.
Colectia de Statusuri Emo: Status trist
1. Am plans, am suferit, am pierdut atatea... totul pentru o cauza nobila: IUBIREA dintre noi doi...
2. Dragostea e un munte pe care il urci rizind si il cobori plingind. E o taina pe care indragostitii o ascund de frica lumii cand taina e descoperita dragostea se stinge ca un cliseu fotografic expus la lumina
3. Multumesc celor care au aruncat cu pietre in mine,cu ajutorul lor mi-am construit castelul
4. Daca as amaneta un gram din dragostea mea pentru tine, ti-as cumpara lumea intreaga si inca ceva sper ca esti bin

1. Alfabetul incepe cu litera a, numaratoarea cu 1, tristetea incepe cu o lacrima, bucuria cu un zambet, iar fericirea mea incepe cu tine.
2. Din tot ceea ce-ti daruieste viata, pastreaza intotdeauna ceea ce iubesti cu adevarat si atunci vei sti ca inseamna fericirea
3. M-am uitat in portofel si era gol, m-am uitat in buzunar si am gasit doar cateva monede, m-am uitat in inima si te-am gasit pe tine
4. Inima mea e rupta in doua - jumatate din ea e inca la tine , dar ce pacat ca nu mai suntem impreuna
5. Nu conteaza cat ma iubesti. atata timp cat te prefac

1. Daca drumul catre tine ar fi asternut cu foc eu as trece printre flacari si n`as regreta deloc
2. Daca norii varsa lacrimi si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput
3. Exista doua tipuri de oameni: care ma iubesc si care pot sa se duca dracului
4. E greu sa iubesti, si va fi intotdeauna, dar adu-ti aminte ca cineva te iubeste, si acela sunt EU
5. Dragostea e o sageata ce iti face rani de foc… supara cel ce iubeste… cel iubit isi bate joc

1. Daca drumul catre tine ar fi asternut cu foc eu as trece printre flacari si n`as regreta deloc
2. Daca norii varsa lacrimi si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput
3. Exista doua tipuri de oameni: care ma iubesc si care pot sa se duca dracului
4. E greu sa iubesti, si va fi intotdeauna, dar adu-ti aminte ca cineva te iubeste, si acela sunt EU
5. Dragostea e o sageata ce iti face rani de foc… supara cel ce iubeste… cel iubit isi bate joc

Am invatat sa plang cu zambetul pe buze…
Totul e ca o lume de cristal,iar eu sunt doar un ciob de sticlacrying…
Singura,fata in fata cu noptzile si cuvintelecrying.te iubesc:X.
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te kca altii ar da orice sa traiasca…
Eu il bex pe prostutz si asta nu realizeazasad
Caut cu o torta stinsa… raspunsuri inghetate pe veci…
Am invatat ca dureaza ani sa castigi incredere si doar cateva secunde sa o pierzi.
Ne nastem goi, uzi si flaminzi. De abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc…
Cand vezi ca iti zambeste o femeie mai bine IMPUSCATE pentru ca ea nu merita zambetul tau
Dragostea e un munte pe care il urci rizind si il cobori plingind.
Iubirea te inalta, iubirea te coboara, iubirea iti da aripi, iubirea te omoara. Nu ma ucide, iubeste-ma!
Dorul e focul in care ard sperantele, dorintele, durerile, iar cenusa ce ramane reprezinta amintirile.
DND aspir…….la o viata mai buna
A cazut si ultima petala de trandafir … s-a uscat si s-a pierdut mandra in toiul unei nopti tarzii de toamna…
Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape
E atat de frig … lacrimile mi-au inghetat si nu mai pot sa zambesc . traiesc un vis demult apus si nu-mi mai revin la viata
Te simti rau atunci cand tu iubesti pe cineva si stii ca el nu te iubeste pe tine ci pe alcineva…te simti singur
Nu te lasa invins de rau/ dar nici cuprins de bine nici tu nu te cunosti/ candva vei fi surprins de tine
Viata poate fi inteleasa doar privind in urma, dar poate fi traita doar privind inainte
viata e plina de necazuri dar si bucurii…….asa ca incearca s fi tare cu fiecare pas.

Cel mai rau fel in care simti absenta cuiva este sa stai langa el si sa sti ca nu va fi niciodata al tau.

In lume sunt 8 minuni… 7 dintre ele le stie toata lumea dar pe a 8-a o stiu doar eu… aceea esti tu iubirea mea

Daca inima te lasa la mine sa te gandesti trimite-mi macar un msg ca sa vad ca ma iubesti

Am plans, am suferit, am pierdut atatea … totul pentru o cauza nobila: IUBIREA dintre noi doi …

Daca drumul catre tine ar fi asternut cu foc eu as trece printre flacari si n`as regreta deloc

De-as fi apa n-as mai avea nevoie de lacrimi, de-as fi foc n-as
mai avea nevoie de caldura, de-ai fi doar al meu n-as mai avea nevoie
de nimic

Prin umbra noptii eu incerc sa te privesc in luna, de dormi eu te-am trezit iubit-o sa iti zic noapte buna

Mi te-ai lipit de suflet ca timbrul de scrisoare si nu te pot desprinde caci inima ma doare

As vrea sa fiu o stea… o stea cazatoare, sa cad in inima ta si sa nu mai pot pleca. Te iubesc, printesa mea

Daca as amaneta un gram din dreagostea mea pentru tine, ti-as cumpara lumea intreaga si inca ceva sper ca esti bine

M-am uitat in portofel si era gol, m-am uitat in buzunar si am
gasit doar cateva monede, m-am uitat in inima si te-am gasit pe tine.
Abia atunci am realizat cat de bogat sunt

Dragostea e un munte pe care il urci rizind si il cobori
plingind. E o taina pe care indragostitii o ascund de frica lumii cand
taina e descoperita dragostea se stinge ca un cliseu fotografic expus
la lumina

FUNDAAAAAA:::love struckxxxxxx

| Loove_6052 a răspuns:

Te caut prin noapte, te numesc prin soapte. te sarut prin gand, te doresc visand! adorm cu tine-n gand, te iubesc visand!

big grin e originala big grin deci nu mai gasesti si la altii happy

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Nu raspund pentru funda >:p
Mi te'ai lipit de suflet, ca timbru de scrisoare, si nu te pot desprinde.caci inima ma doare
Am trup,dara fara tine n'am inima,am ochi,dar fara tine nu pot sa vad,am picioare,dar fara tine nu pot merge,am gura,dar fara tine nu pot vorbi
Iti doresc sa cazi intr'o prapastie numita viata,sa te impiedici de o piatra numita noroc,sa cazi intr'un ciob numit despartire si sa culegi o floare numita iubire
Degeaba mai bati la mass'ul meu ca nu raspund
Nu sunt acasa...Da buzz alta data
Cand tu fluture ai devenit, ai zburat spre cer. Dupa care o ploaie a inceput, iar eu mi-am dat seama ca plangi pentru mine.Am esti afara si am zambit spre cer trimitand un sarut iar tu te'ai aratat spunandu'mi:te iubesc!
Kam atatea :p[pst majoritatea sunt compuse de mene]

| TVD a răspuns:

1)Suntem piesele perfecte dintr-un joc de şah pervers, unde nu există reguli şi toţi merg pe interes.
2)Aruncă-ţi toate visele-ntr-o geantă şi pleacă! Grăbeşte-te că trenul ăsta nu aşteaptă.
3)Poţi să ajungi repede sus! Cu un compromis în plus smug!
4)Poţi să uiţi de tine şi să te-nneci în alcool. Ştiind că sufletul nu se vindecă c-un paracetamol.
5)Strânge-mă în braţe şi atunci când îţi spun : "Lasa-mă, n-o face!"
6)Tu ai invăţat-o că nimic nu se uită, că nu totul se iartă. Că mâine e o zi în care poţi să mai greşeşti o dată!
7)Ştii că cel mai greu ţi-a fost să-i alegi, acum dispar. Când vezi că aproape orice prieten se transformă-n adversar.
8)Ce vreau? Totul. Că e vorba de tine, nu de alţii!
9)Poţi să suferi, să disperi sau să trăieşti. Totul are preţ, depinde cât plateşti.
10)Era ciudat, dar începeam să mă obişnuiesc. Oricum, de răzgândit nu mă răzgândesc.

| MarianSteaua a răspuns:

Daca ar fi sa aleg intre tine si viata eu as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grinbig grin! spe sa-ti fie de ajutor happy

| ღℓαυяєТтα a răspuns:

Cand vorbesti cu mine sa taci!
Ce inseamna sarutul:
•pe mana = te ador •pe obraz =sa fim prieteni •pe gat = te doresc •pe buze = te iubesc
Crezi in dragoste la prima vedere? sau trebuie sa mai trec o data?
Scuza-ma, am observat ca nu m-ai observat!
E dragut sa fii important dar e mai important sa fii dragut
Nu poti sa schimbi trecutul, dar cu siguranta poti sa nu-l mai repeti!
M-am nascut cu o enorma nevoie de afectiune, si o teribila nevoie de a darui-o
Atata timp cat mai putem zambi, cauza nu-i inca pierduta
Realitatea este numele pe care il dam dezamagirilor noastre.
Nu lasa ca amintirile nefericite ale trecutului sa-ti distruga prezentul.
Nu rupe firul unei prietenii, caci daca-l legi din nou nodul ramane
Inca exista multe intrebari al caror raspunsuri nu le-am aflat inca.
E in zadar sa vorbesti celui care nu vrea sa te asculte

Nu credeam ca-mi va fi rau.
Am fost noi, acum sunt eu

Zambeste celui care te-a parasit ca sa nu creada ca-ti pare rau!
Invata din ieri, traieste pentru azi, spera pentru maine
Viseaza ca si cum ai trai pentru totdeauna si traieste ca si cum ai muri azi
Nimeni nu este de neinlocuit, dar uneori este nevoie de mai multe persoane pentru a inlocui una singura
Stii ceva, n-am nevoie de prieteni cu fite. asa ca, evapora-te
Curajul nu inseamna absenta fricii, ci puterea de a merge mai departe in ciuda ei.
Dintr-un trandafir, fiecare petala e o iluzie, insa fiecare spin e o realtitate
Cand cineva la care tii pur si simplu pleaca, aminteste-ti ca frunzele, toamna, nu cad pentru ca vor, ci pentru ca a sosit
momentul.
Si-ar fi mult mai usor, sa nu-ti mai pese uneori
Ai o voce asa frumoasa, dar nu stiu de ce o irosesti vorbind!
Tu ma faci sa rad, tu ma faci sa plang, tu ma faci sa simt ca traiesc, tu ma faci sa iubesc!
Cea mai grea lovitura in sufletul meu este sa ma simt in plus acolo unde altadata eram totul.
Fata desteapta saruta, dar nu iubeste, asculta dar nu crede si pleaca inainte de a fi dezamagita
Dragostea se naste din priviri, creste pe buze si moare in lacrimi!
Pentru al gasi pe Fat Frumos a trebuit sa sarut multe broaste.
Nu-ti cer luna de pe cer, ci doar sa-mi oferi putin din dragostea ta.
[♥]
Totul trece, asa se spune, dar nimic nu trece fara sa lase urme.
IUBIREA e ca o clepsidra, umple INIMA si goleste creierul.
Copiii gasesc de toate in nimic, adultii nimic in toate
Am invatat ca dureaza ani sa castigi incredere si ca doar in cateva secunde poti sa o pierzi!
In viata risipim ani, iar la moarte cersim clipe.
Fericirea e ca un ecou: stii ca e acolo dar nu-ti raspunde
Nu respect ce mi se impune sa stii, e foarte simplu e felul meu de a fi!
Ai incredere in mine! oricati baieti ar fi in jurul meu nici unul nu-i ca tine

Am nevoie de 5 minute din viata ta: in primul sa te sarut, in al 2-lea sa-ti spun ca mi-e dor de tine, in al 3-lea cat te iubesc
iar ultimele doua sa ramai cu mine...

A fost o data.asta nu inseamna ca va fi mereu
De ploaie te poti ascunde dar de dragoste n-ai unde caci oriunde te-ai ascunde ea in inima patrunde
Orice s-ar intampla sa nu iti fie teama.asculta-ti inima si fa ce te indeamna
As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea, as vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc.♥
Oriunde ai fi, orice ai face, cu oricine ai fi acum, candva te vei intoarce dar cand va fi prea tarziu, atunci ai sa pretuiesti ce azi ai reusit sa pierzi
Imi place cum ma privesti, imi place cand imi zambesti [♥]
Frumusetea atrage priviri, atitudinea fura inimi love struck
Nu lucrez in weekend si in zilele care se termina cu "I"
Adevarata prietenie nu consta in numarul de prieteni, ci in devotamentul si valoarea lor.
In viata derapezi mai repede decat crezi.
Am invatat sa am rabdare ca totu iti iese cand nimeni nu te credea in stare love struck
Traiesc din fantezii, visez la nebunii e o povest pe care o stiï
O furtuna imi aminteste de cat de frumoasa e vara, fotografiile îmi amintesc cat de frumos este sa cresti, prietenii ca tine imi amintesc cat de frumoasa este viata!
Mi-aduc aminte de lucruri pe care nu le pot exprima-n cuvinte.
Am invatat ca oricat ai plange lumea nu se opreste in loc pentru durerea ta.
M-ai invatat sa rad dupa atatea probleme.
Acum traiesc prezentul si sunt ceea ce sunt ♥
Vreau sa te vad din nou cu zambetul pe buze, nu vreau sa am ultimul cuvant, vreau doar sa-mi cer scuze

| gygyk a răspuns:

Intr'o zi se intalnesc DRAGOSTEA si PRIETENIA...La un moment dat DRAGOSTEA intreaba PRIETENIA: Daca eu exist tu ce rol mai ai? La care PRIETENIA: Am un rol foarte important, si acela e de a aduce un zambet acolo unde tu ai lasat o lacrima... funda? big grin love strucklove strucklove struck

| ariianna a răspuns:

Heii` pai uite aici:
• Inca am suflet de copil • Care refuza sa creasca • Mi`e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta • :X

Degeaba il ai langa tine, daca el nu'si poate lua gandu` de la mine.; x

Nu intelegi ca daca vreau sa te insel O pot face cu primul care-mi iese-n cale sau pe palier Tu vrei sa ma tii ca intr-o lesa mereu N-ai inteles ca nu exista zgarda pentru gatul meu?

Tu spui: Te iubesc. Eu spun: Te'am iubit. Tu întrebi: Chiar m'ai iubit? Eu raspund: Normal ca nu, doar am glumit!

Îmi gasesti atâtea defecte, ma critici mereu. de parca ma intereseaza. retine sunt printesa iubitului meu si e tot ce conteaza

Nu'i asa, puiule? Stii ca tin la tine. Din prima clipa ai reprezentat lumea pentru mine!

Paradisu se inundase cu lacrimi de la noi, si stiu ca daca am plans nu te.am adus inapoi

•Traiesc din fantezii, visez la nebunii, e o pOveste` pe care o Stiï. smug love struck

Am 2000, de motive`love struck Ca sa fiu cum vreau sa fiu`batting eyelashes!love struck

Sunt o fata care stie ce vrea. Nu am pe nimeni si mi`e bine asa! Imi place viata nu ma poti judeca, nu trebuie sa-ti scriu vreun raport pe unde umblu, s`au cand ma intorc!

º " Ce tot le pasa pe cine iubesc?! Ce tot le pasa cu cine vorbesc? De ce imi spun cum sa traiesc? E treaba mea cum ma imbrac si doar a mea cum sa-ti vorbesc."º

Stii ca la tine tin.Stii ca la tine vin. Chiar daca aseara la altu am dat gata o sticla de vin!

Spui punct`. Dar nu se termina niciodata! Pentru ca te atrage ca nici o alta fata

Nu stiu ce respecti tu, eu respect alt nivel.Nu oameni ce în momente grele îsi dau "Refresh" la caracter.

Funda`love struck.batting eyelashes?

| MmariaA a răspuns:

Mi-au spus ca vand o marfa mult prea ieftina, ca drogul meu e doar o amagire, ca nu e bine, ca starea mea nu-i fericire.

Genu’ de fată ipocrită. Care ştie să mintă că e fericită.