| DeNiSaAnDrEi a întrebat:

Celui mai bun prieten a lui prietenul meu ii place de mine... si eu vreau doar sa fim prieteni dar el vrea ceva mai mult... ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| MititiCa a răspuns:

Sa-i explici deschis, ce iti doresti tu de la relatia respectiva. Si daca continua sa insiste, spune-i ca ii spui iubitului tau, sau ca nu mai vorbesti cu el. si gatahappy.
Cred ca asta ar fi de facut:*

| Marya6329 a răspuns:

Sa fiti doar prieteni...ce'i asa mare lucru ca doar nu te bate sau nu te obliga, ii alegerea ta