| Christian515 a întrebat:

Cer un sfathee hee, deci ma imi place foarte mult de o fata, insa nu stiu daca si ea ma place, ma inteleg foarte bine cu ea si nu prea am curajul sa-i spun ca o plac ca sa nu stric prietenia sau sa nu ma ia la misto dupa aia, deci ce credeti ca ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| lextim a răspuns:

Nu cred ca ai strica prietenia daca i-ai spune.
spune-i intr-o zi adevarul, si dupa invit-o undeva asa ca la o intalnire si vezi ce iese.
daca chiar o sa te ia la misto, uita de ea!

| blonduu a răspuns:

Asta iti zic din proprie xp. daca e amica buna cu tine.si ii propui ceva.indiferent ca ajungi impreuna cu ea sau nu. dupa aceea relatia de amicitie se duce pe p.la ca sperma.