| SweetnSpicy a întrebat:

Ceva melodii pe tema"iubire imposibila", orice gen(fara manele). Multumesc.

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Cam manele gasesti la capitolul asta.
Ai incercat Ellie White-Nu te mai vreau?
Sau Teasta-You are gone
Basshunter-I promised myself

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Camela - Amor imposible/Delia - Atât de fericită/Laurenţiu Duţă - Visător/Jennifer Pena - Hasta el fin del mundo, etc...

| elenaA_9063 a răspuns:

Hurts - stay
duffy - stepping stone
dulce pontes - lagrima
311 - love song
george michael - i can't make you love me
john mayer - gravity
3 dors down - here withount you
george michael ft. mutya - this is not real love
nickelback - far away

Astea imi vin acum in minte. Nu stiu daca sunt toate pe tema asta dar merita ascultate.
Apreciez ca nu asculti manele. :*

| miki_9255 a răspuns:

Secondhand serenade-why
the rasmus-funeral song
dan balan-despre tine cant

| SweetnSpicy explică:

@MEMO Dacă nu ascult manele nu înseamnă că ascult rock, am specificat în întrebare "orice gen" nu "numai rock", dacă pe tine atâta te duce capul este problema ta. Cât despre "urare" ar trebui să-ti fie rușine, suntem în postul Craciunului, măcar un pic de respect.

| Zapto a răspuns:

Shontelle - Impossible big grin