| Papusik_4304 a întrebat:

Ceva status de despartire? ceva ce nu e si pe google [sunt prea expirate].:X:X fundita.love struck nu vreau site'uriwinking

3 răspunsuri:
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Iubesc pe cineva da nu pe tine, ci pe mine, spui ca`s egoista dar e vreamea sa ma gandesc si la mine.

| LaraDésire a răspuns:

O despartire e ca o oglinda sparta. Mai bine o lasi asa, decat sa te ranesti incercand sa o repari.

| fallen_8891 a răspuns:

Buna...bay am incercat sa-ti trimit un mesaj dar nu a mers! sunt fallen(cu aceeasi poveste)uite id meu ca sa vorbim:gabriela.angel28 te pup