| Albinuțăă a întrebat:

Ceva status de despartire?big grin ceva ce nu e si pe google [sunt prea expirate] ah da, sunt cu el in scoala. poate asta ajuta!
Funda! :X

Răspuns Câştigător
| PastilăBă a răspuns:

-Buna! Nu`mi pasa! Pa!
- Orice inceput are pana la urma un sfarsit!
- La inceput nu-l iubeam, acum il iubesc ca la inceput! crying
-Am intrebari de pus, raspunsuri de dat, ganduri de ascuns, oameni de uitat!
-Si poti sa tipi ca nu te aud, si poti sa plangi ca nu te vad, poti sa pleci ca nu te caut si poti sa mori ca nu`mi pasa!devil
-Ai fost un prost, îl întrerupse fata. Nu trebuia sa visezi, trebuia s`o iubesti!
-Te rog sa mai pleci o data si inca o data, Si inca o data, De atatea ori incat sa accept ca numa` esti!
-Azi, e ca si cum n`a fost niciodata[Uita de lume, de sentimente, de suflete pereche, fii rece, nu-l lasa pe el sa te-ntunecewinking]
-Dupa un altu`, tot un altu` vinewinking Aceleasi replici, acelasi te IUbesc, acelasi mi`e dor de tine, te doresc!
-Ne aruncam cate`o privire rece.Gata! S`a stins. Imi arati ca esti vesel, azi pari prefacut nu vreau sa iti vorbesc!
-Ai vrut sa vezi cum e cu alta? acum le ai pe toate si daca stau sa ma gandesc n`ui deloc o drama.Scuza`ma putin, darstraight facestraight face...cum te cheama?
-Cu un cuvant trebuie sa ai curaj sa spui ''da am pe altcineva'' oricum el nu o sa faca altceva decat sa-ti dea cea mai stupida replica ''aha'' smug
--Va veni timpul sa vorbim din nou.Eu o sa rad de multe Tie o sa iti para rau happy
-O iau ca pe o gluma.Doar nu ma crezi nebuna.Doar nu vrei s`o fac pe 'fata buna'. Visele tale se indeplinesc doar pe Luna!
-La inceput eram buna. Acum am dreptul sa te *** in gura;-j
-Regreţi, iţi pare rău, mie deloc[] Viaţa e în faţă, ştii, eu încă mai pot!phbbbbt
-Te minti si acum, ca desi iti este dor, ai pus orgoliu in fata sentimentelor!
-Acum imi poti`citi`pe buze` ma pis` pe tine fara scuze` caci oriCe` rau ti se`ntampla p`mine`nCepe sa ma amuze devil
-Nu te speria daca sunt fata rea, era timpul sa spun si eu ceva, stiu nu`ti vine sa crezi ca nu te mai doresc si nu`ti mai soptesc cuvinte dulci cum ar fi "te iubesc"
-Daca le dai prea multa atentie esti o zdreanta laughingIa atitudine fetitzo si scuipa-i in fata love struck laughing!
-Baieti Ca Tine Gasesc Peste Totwinking Poti Sa Pleci Ma Doare`n Cotwinking Hai Pa-Pa Ramai Cu Binewinking Vezi ca Intreaba Curvele De Tine laughingwinking
-Am plecat,****, si ink ceva: Pisamas pe iubirea tawinking
-D`abia astept ziua`n care vei veni, plangand la mine spunandu`mi: Iarta-ma! Iar Eu iti voi spune : Sa te ierte Ea. Tu pentru mine ai fost doar o Eroare Pa!
-*** u idiot!
-Nu intotdeauna trebuie sa intoarcem pagina. Uneori trebuie sa o rupem.
-Ma amuza baietii care se vaita ca au suferit din dragoste si ca nenorocita dracu a indraznit sa ii faca. ti'a ranit orgoliul ma nu sentimentele!
-• Ne-am pierdut prea mult pe piese lente, eu am glumit cu tine sh` tu ai pus sentimente.
-Nu mai adun de jos ce am aruncat!
- Dedicatie pentru cel care m`a distrus : Te cataloghez un cost, sau cel mai fraier fost!
-vezi tu. momentan nu am chef sa privesc in jur! pentru ca te vad pe tine si imi vine sa injur!
-Nu poti forta un om sa te placa. nu esti bine`venit! Pleaca!
-• Fi atent! Sa vezi cum doare, când o sa ma vezi nepasatoare! smug
-• De astazi te uit! mi-am promis
- Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva! Priveste-o dar stai departe, acum nu te mai vrea! E mult prea tarziu pentru regrete, Te-a uitat nici nu vrea sa te ierte`!
-•Trag un zambet fals. pe care tOata lumea il crede.dOar sa-i arat fraierului ce pierde =)•
-•Erai totul. acu` nu mai esti nimc! ^•
-Fă bine in viaţa mea să nu te mai strecori
-Nu te supara baiatu meu nu-i nimic de kpu taw.Nu vezi cat ai dekzut.Umbli cu ‘FeTe’ care se ***, M’ai lasat p mine pentru ea. N’am sa te iert in viata mea.
-M`ai pierdut.Nici nu mi-ai dat de`ales! Dar`a venit altul.Mult`mai bun`Bineinteles
-Te Uiti Nebunule Nui asa? Ai VreA Sa Fie K MnE TaRFa Ta? te FaCi De RaSs Cu ea, Nu? Stii…Acum am Pe Altu’:X DeGeaBa iTsi PaRe Rau Numai Esti pRintSu meu [-x
-Te uiti ca fraieru`in trecut. Si-ti dai seama ce-ai pierdut. Ma vezi ca zambesc frumos. Si-ti dai seama ca ai fost cel mai mare prost
-Si cand voi uita eu }{ Iti vei aminti tu
-Nu apreciez [nimic] din ceea ce m`a RANIT!
-•"Îmi vine să râd, am impresia că ești tâmpit! Ce mortții tăi ți'am facut să nu dormi liniștit? laughing raised eyebrows"•
-Socat :o. Esti socat? aa da!winking m-am schimbat. Nu mai sunt copila care acum ceva timp a plecat.big grin Acum stiu sa joc cu cartile pe fata. Oricum nu mai am nimic in viata!straight facestraight face
-"Am ramas aceeasi fata de care stiai si-atunci. Dar acum nu mai sunt papusa, pe care cand n`o vrei s`o arunci!"
-•Ingeru` meu pazitOr e drOgat pe canapea, vezi cOaee n`ai avut grija de persOana mea:]•
sper sa-ti fie de ajutorwinking

1 răspuns:
| seful47 a răspuns:

Lol. status de despartire?! WTF?