| shane_9616 a întrebat:

Chiar nu stiu ce sa fac. Sunt cu un baiat de o luna jumate toate au mers bine la inceput in ultima perioada nu stiue intampa. la inceput ma suna non-stop eu nul sunam niciodata uneori nu aveam chef sa ies si bagam diverse motive. acum ma suna rara sau deloc tot eu il sun nu are chef sa iesim zice ca e obosit chestii de genu. ( nu e zi in care sa nu ma intebe daca vreau sa ne despartim inte noi e o diferenta destul de mare de ani si creda ca am pe altu de varst mea a devenit stresantsa tot ii explic ca nu e asa si vorbeste aiurea si se lega de orice) desi zice ca sunt super buna la pat facem sex rar chiar nu inteleg de ce? si aici baga pretexu cae obosit. Ma enerveaza, vorbeste non stop de fostele prietene, sunt asa ca iau facut nust ce si acum cateva zile mi-a zis ca la suna una din fostele ca vrea sa se vada eu i-am zis sa faca ce vera ca nu ma deranjeaza chair l-am incurajat sa se vada dar el na vrut. Am impresia ca nu prea mai merge relatia si nu stiu ce sa fac sa ma despart de al sau sa mai continuam? eu tin la el si el zice ca ma iubeste dar nu stiu ce e cu el se poarta chiar urat. M-am saturat sa tot astept dupa el uneori am impresia ca umbla si cu alta dar nu sunt sigura, de fiecare data cand il intreb spune ca sunt nebuna daca cred ca el mar insela.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu tii la el dar l-ai incurajat sa iasa cu alta ce e asta? Nu mai vrei sa continui relatia din ce ai pus acolo te-ai plictisit de el oricum si nu stii cum sa ii pui capac, zi ca gata nu mai vrei nimic si s-a terminat

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca tu ii spui sa se duca sa se vada cu fosta cum pana mea vrei sa mearga relatia?!

Cred ca problema e la tine; acum el face pe indiferentul si nu iti convine ca s-a intors roata!

Faci cum crezi, dar eu nu ''vad'' relatia dintre voi!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Parerea mea: l-a inceput erau sentimente sincere. El te suna, el vroia sa iasa si sunt sigura ca si actele sexuale erau mai dese. Este clar sau cel putin asa presupun; acea fosta care vrea sa te vada se culca cu el, iar tie iti gaseste scuze de gen "sunt obosit". E prea dur sa ti-o zic direct dar e mai bine pentru tine.Credca s-a saturat de tine iar partea cu "esti buna la pat" ti-o spune ca sa aiba si el ce "****" atunci cand numai vrea fosta.Eu zic sa-i dai papucii si sa gasesti unul care te merita.

Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Parerea mea: l-a inceput erau sentimente sincere. El te suna, el vroia sa iasa si sunt sigura ca si actele sexuale erau mai dese. Este clar sau cel putin asa presupun; acea fosta care vrea sa te vada se culca cu el, iar tie iti gaseste scuze de gen "sunt obosit". E prea dur sa ti-o zic direct dar e mai bine pentru. Cred ca s-a saturat de tine iar partea cu "esti buna la pat" ti-o spune ca sa aiba si el ce "****" atunci cand numai vrea fosta.Eu zic sa-i dai papucii si sa gasesti unul care te merita.

Pa, pa.

| Miauti a răspuns:

Aaaa pai a atins scopul, a facut sex cu tine treve la urmatoarea

| Liviu a răspuns:

Stii vorba aia intre 2 nu te ploua
Sa intors roata
La inceput te plictisea el pe tine
si acu tu pe el happy trist nu?
asa se intampla

| TDGMeebu a răspuns:

In primul rand scrie mai corect ca nu prea am inteles nimic din ce ai scris big grin
In al doilea rand, este numai vina ta.
Daca la inceput nu vroiai sa iesi cu el si nu il sunai, baiatu`crede ca esti cu altu`.
Si mai e si faza aia cu "du`te si intalneste`te cu aia" straight face
doamne... rolling eyes
Incearca sa realizezi cate greseli ai facut.winking

| Nutzu03 a răspuns:

Io zic asa daca vrei sa vezi daca te inseala fa-ti o zi libera si urmarestel (in una din zilele care nu poate sa iasa cu tine ca nu stiu ce) si pune-i intrebare ca nu cred ca o sa il deranjeze asa rau : "mai baiete cei cu tine vrei sa fim incontinuare iubiti ce te portia sa ca un *** zi'mi daca vrei so rupem sau nu eu vreau alaturi de mine o persoana pe care ma pot baza nu ce faci u "
Nustiu ce sa zic dar eu'ti spun sincer aici de unde's eu toti prieteni mei se dau la ori ce fata si filtreaza chesti tresti dar a doau zi ii vezi cu alta. deci dati doua palme si trezeste-te ca nu mai e vremea lu pazvante chioru cand iubirea era mai presus de ori ce si era asa de pura dar unui dintre noi am vrea sa fie asa nai ce sa'i faci. daca nu vrea si nu vrea baga'ti pusk in gura lui si gaseste o persoana pe care te poti baza nu stiu nu cred ca mai am ceva de zis
multan pentru ca ai citit paaaaa :*

| NhlC a răspuns:

Vezi tu roata se intoarce ...asta e legea vieti cel mai bine e sa iesiti o data la o terasa ceva si sa discutati serios despre relatia voastrahee hee