| nebunu_5532 a întrebat:

Cind eram mic bunicu meu era sa moara. Mergea cu bicicleta cu viteza foarte mare si la o trecere de cale ferata ia aparut trenul in fata si nu a mai avut timp sa frineze si a sarit cu bicicleta peste tren si avea si frigiderul pe portbagaj. Am incercat si eu dar nu am reusit. Ce sa fac?

8 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

laughinglaughinglaughing
Mai e in viata bunicu'? vorbeste cu el, incearca sa sari cu bicicleta peste lucruri/obiecte din ce in ce mai mari. Insa nu incerca sa sari cu bicicleta deodata peste tren in mers, cand ai sa fii destul de antrenat si pentru. asta, incearca peste tren cand nu e in miscare.

| SnitiCuTrademark a răspuns:

Eh. Iti trebuie talent, ma, pentru asa ceva. laughing Daca bunica-tu a sarit cu frigideru' pe portbagaj tu incearca sa sari cu frigideru' pe portbagaj si masina de spalat in cosulet. smug Sunt sigura ca asta era motivul pentru care saritura nu ti-a reusit.hee hee

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Sari de cateva ori in spatele trenului si o sa-ti treaca...

PS. Frigiderul e prea mic... pune toata mobila!

| Gstefan a răspuns:

Incerci din nou.

| paty_1053 a răspuns:

Esti nebuhappy

| ANDREADANIELAANDRE a răspuns:

happy laughing =)Dceci in acest moment jur ca cred ca mor de ras. D am si eu o intrebare pentru tine tu esti bine la cap?¿

| Alyy_8165 a răspuns:

Nu te.ai gandit sa sari peste turnurile gemene cu titanic p portbagaj si eventual o fecioara in brate? crede-ma orice e posibilwinking

| Allie27 a răspuns:

Si sa inteleg ca esti mort acum si ne scrii dintr'o alta dimensiune? thinking