| TrendyGeek a întrebat:

Cine ar dori o partida de sex, in Bacau sa-mi lase id aici! Mentionez ca caut fete frumoase!

20 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Iesi pe centura, posibil sa ai mai multe sanse.
Aici e TPU, nu bordel.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Că_caut_nu_e_o_cacofonie_permisă.
Vorbim pe mess.Pa!

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Dar un tip pe la 58 de ani nu merge? Ca era un prof in liceu care ar da o fuga pana la Bacau daca zici ca esti dragut.

| Klepto a răspuns:

Pedofil_sub_acoperire@yahoo.com.
Incearca id-ul asta, cine stie poate ai noroc.

| Rukhsandra a răspuns:

"ca caut"

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Chiar asa de retardat esti ca nu ai vrajeala sa agati o fata din vrajeala? o cauti aici pi TPU?

| anaid a răspuns:

O sa o intreb pe bunicamea...se tine bine la 84 de ani ai ei...thinking

| NoChanceForUs a răspuns:

Tocilar trendy, frumos, din Bacău.Situație financiară bună, dornic de aventuri de o noapte.Menționez că caut fete frumoase!
Pentru contact, add random_bastard@idontgiveafuck.condom ^^

| Lollipopy a răspuns:

Buna_rau_de_tot13 sa ma contactezi cat mai repede

| Al3xandru87 a răspuns:

1. Aceasta nu este o intrebare! 2. Esti "patetic" daca urmaresti sa gasesti partenera de sex aici, mai ales prin mesaje de genu! 3 Esti cacofon big grin " Mentionez ca caut fete " cu faza asta laughing te-ai facut de CA CA Owinking Si mai ai si pretentii ca vrei fete frumoasebig grin Ft tarewinking tongue si daca era la misto happy macar formuleaza corect happy tongue

| anonymus a răspuns:

Si eu mentionez ca ma cac pe tine.

| LallyLala a răspuns:

Ah la dracu', ce oferta buna si eu nu sunt din Bacau.cryingOh haide! Esti patetic rau:-|

| InnocentKid91 a răspuns:

Mda.bunica e disponibila, e din bacau si are 75 ani, sorry nu are idrolling on the floorlaughinglaughing

| Andreea_6422 a răspuns:

Poate "ca cauti" tu fete frumoase, dar ele nu cred ca vor sa te gaseasca laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| compaq15 a răspuns:

Mi-ai facut ziua mai buna, penibilule. Add: roxy.manelista rolling on the floor)

| babyblu3 a răspuns:

Dar tu esti frumos macar?

| dangerX a răspuns:

Sunt_idiot baga repede ca vreau sa ma fwt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moartea ar dori. Id: grimreaper.666@getbackto9.ro

| TrendyGeek explică:

@alecsutza10 Ai sa vezi!