| Deasonyka a întrebat:

a-si vrea sa ma adresez in special persoanelor din Bacau. Vreo fata din Bacau care are voce, caut colaboratoare pentru un proiect muzica.Eu compun si remixez melodii.A-si dori o fata 16 -17 ani care are voce deoarece lucrez la un proiect muzical si vreau sa ma lansez in muzica.Momentan lucrez la un site official si in cel mai scurt timp voi avea si impresar iar pentru moment cant la nunti botezuri cununii etc adica pun muzica si atat remixez melodii ceva de genu dar a-si avea nevoie de o voce care sa le interpreteze.A-si vrea sa fac o colaborare gen Dj Sava si Raluk doar ca va trebui sa incep de la ( 0 ) si cu timpul ca sa fac si senzatie am vorbit cu doua fete pe care uneori le iau cu mine ca dansatoare.inca sunt la inceput dar a-si vrea sa fie ceva de succes.Va rog daca ma puteti ajuta sau daca sunteti interesati lasati-mi un mesaj momentan a-si dori sa-mi fac si un site official si un album fotografic sa-l pun pe site o bibliografie si etc doar ca nu prea stiu cum se face inca lucrez din greu la un proiect si am nevoie de o voce feminina.Cei interesati sa-mi lase un id sau un mesaj

4 răspunsuri:
| Diana7383 a răspuns:

Ti-am scris pe privat.

| Bulai_Diana_1997 a răspuns:

E nevoie neaparat de fete cu varsta cuprinsa intre 16-17 ani?

| Bulai_Diana_1997 a răspuns:

Este nevoie neaparat de fete cu varsta cuprinsa intre 16-17 ani?