| lostcontrol12 a întrebat:

Cine ar fi de acord de pe TPU(fete sau baieti) pentru un menage a trois in relatia lor? sau cine a facut-o pana acum?big grin

Răspuns Câştigător
| edoru a răspuns:

Ce inseamna in fapt "Manage a trois"? Este o "deschidere" interesanta, ca si "swingul", prin care aduci un strain (ori mai multi, ori un alt cuplu) in relatia ta implicandu-i pe axa intim-sexuala. Nu vreau sa-ti raspund la a doua intrebare in mod direct, dar iti spun ca echivaleaza, ori chiar mai slab, cu sexul cu o persoana necunoscuta. Desi inseamna sex in doi aduce aceeasi ori mai multa dozare de vulgaritate placuta. Iar unde-s mai putini implicati apar si complicatii mai putine, de regula.
Este si asta o nota interesanta, culturala de fapt, prin care barbatii accepta mai greu un alt barbat in cuplu, dar asta este in acord cu posesivitatea femeilor care nu ar accepta o alta femeie sa se atinga de barbatul lor. Totusi, pentru ca discutam la nivel "openmind", am un sentiment apreciativ fata de cei care au abilitatea asta de a se "dezbraca" de opresiunile traditionale, prin asta neinsemnand ca incuviintez ca fiind un lucru bun, dar nici rau. Prefer sa nu judec.

19 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Eu te las pe tine pacatoas-olaughing

| Pho3nix a răspuns:

Ce ganduri laughing.
Bine ca nu va masturbati si voi cu periuta de dinti ca fata aia de pe site.

auran
| auran a răspuns:

Sa inteleg ca te oferi?
Ce pacat ca barbata-miu nu vrea...

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Nu, eu niciodata nu as putea fi de acord cu asta!

cum zice si @babypink, este al meu!laughing

O seara buna!

| lostcontrol12 explică:

Pe mine m-ar tenta. dar degeaba ca pe el nu(nici macar cu inca o fata, ca i-am propus).
asa ca. ce sa fac?big grin

| daniDeeDee a răspuns:

Never!

| Ingerasull99 a răspuns:

Eu sunt de acord, chiar aveam o prietena care mi-a zis sa o chem daca vroia fosta prietena, dar nu a fost nevoie crying.

| kukubau a răspuns:

. da ce jucam acilea? n-are varf? fara numar? laughing big grin, vreau si euutongue laughing

| xt a răspuns:

Fiecare om trebuie sa inteleaga ca felul in care o alta persoana alege sa isi traiasca viata nu o face nebuna, daca are alte obieceiuri. Romanii de exemplu erau de-a dreptul pasionati de orgii si cu toate astea istoria Imperiului Roman ni se pare exotica si frumoasa. Important este ca o persoana care alege sa faca swinging sau menage a trois sau alte chestii de genul acesta sa aiba grija de igiena personala, sa isi verifice cat de cat partenerii (sa nu se trezeasca din senin cu vreo surpriza) si sa se simta bine (si nu doar in sensul vulgar al termenului). Nu este absolut nimic rau in acest lucru. O alta chestiune care trebuie inteleasa este aceea ca o persoana nu apartine cu adevarat altei persoane niciodata. Monogamia este o alegere personala, la fel si poligamia. Pentru barbati este mai greu de acceptat pentru ca multi nu isi revin niciodata dupa ce isi vad partenera de viata goala langa alt barbat. Eu unul am testat lucrurile acestea din cauza unei foste prietene si pentru ca eram curios si imi putea folosi ca experienta mai departe in viata. Concluzia la care am ajuns este aceea ca atata timp cat nu exagerezi si stii sa pastrezi echilibrul poti face orice.

| athos01 a răspuns:

Eu as fi de acord, daca vrei sa mai vb pe tema asta da add la mrns_adrian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una nu sunt de acord si niciodata nu voi fi. EL este AL MEU si doar al meu si fac urat cand vad ca vorbeste cu o colega de clasa, dar sa...
Si eu niciodata nu as putea sa vreau mai mult.Sunt multumita cu ceea ce am, si am destul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt de acord, mai cauta inca o amica de a tabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oups, ai un gind ascuns si na ca n-ai mai putut tine rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer...nu te-ai gandit vreodata cum ar fi ca alta sa ii simta atingerile, sa il pipaie sau, mai rau, sa faca sex cu el?
Vai, Doamne, cred ca m-as infige in capul ei si cu par nu pleaca de langa el.
Eu il vreau doar pentru mine, si chiar i-am pus intrebareahee hee, daca ar putea sa ma vada, de exemplu, ca ii fac sex oral altui barbat. A zis ca el nu ma imparte cu nimeni :X.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Lorena. Numele meu este Alexus. Eu si sotia mea am facut "menage a trois" (adica eu, ea si inca o fata). e super misto.
Daca vrei sa afli mai multe putem discuta pe mess alexusfabio@yahoo.com.
astept sa iti raspund la intrebati...
pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti nebuna fato!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine sunteti voi sa judecati placerile altora? ei care au criticat sunt in nestiinta de cauza sau prea incuiati la minte, mai iesiti si voi din ''buzunarul mamei'', incercati si o sa vedeti ce inseamna sa fi mangaiat/a de doua persoane in acelasi timp, succes lorena kisslove struck

| cipson a răspuns:

Eu as fi de acord pentru aceasta treaba., gaseste pretenutza si ne gasim cumva.astept.bye.