| anonim_4396 a întrebat:

Cine ar trebui sa se ocupe de punerea prezervativului? Fata sau baiatul?

13 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Depinde de situatie.In general, prezervativul este pus de baiat, dar este indicat ca fata sa participe la acest proces.Astfel metin starea de excitatie si nu exista timpi goi in timpul actului sexual.

| unione a răspuns:

Intradevar o problema serioasa asta...

| nicol20 a răspuns:

Logic ca baiatul

| tarziu a răspuns:

Era un filmulet cu o tipa, punea prezervativul cu buzele. E educativ, cauta'l!

| hândel a răspuns:

Recomandat ar fi să-l pună mâna, indiferent care mână.hee hee

| vykkusor a răspuns:

Logic si normal ar fi ca el sa-l puna!

| MidnightLady a răspuns:

E recomandat s-o chemi pe mama sa va ajute. Daca nu e, suna un prieten, te descurci tu...

| Mina a răspuns:

Pai de cele mai multe ori, baiatul se ocupa de acest lucru. Dar este ok si daca fata il pune. Nu este o regula legata de acest detaliu...important. happy Vorba lui candyshop: sa nu uite amandoi sa il puna laughing.

| alina_3473 a răspuns:

Daca o iubesti il pui tu daca e papacioaca il pune ea...bafto delo delohee hee

| zuzi_4846 a răspuns:

Unde-s doi puterea creste...winking

| noname_1116 a răspuns:

Nu conteaza oh go on... numai sa nu uite nici unu dintre ei sa il punawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Al treilea om.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Quand tu a fait l'amour derriere fois?