| Mihaelagirl a întrebat:

Ce parre aveti de punerea prezervativului de catre fata cu gura?

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E provocator insa la fel ca angy ma gandesc la faptul ca nu e la fel de sigur ca modul clasic.

| Narcis2007 a răspuns:

Cat timp nu ies purandei e ok

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Sexy

| RAY a răspuns:

Nu am cunostine dar consider ca e ok orice forma de protectie e ok

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pai... E vorba de sex oral. Parerile sunt impartite.
Unii n-au apucat sa-l incerce, altii (si mai ales altele) nu recunosc, se prefac scarbiti de subiect, altii il practica in liniste (sau cu faima).
Ca tehnica, il poate pune corect cu gura. Ca protectie, poate ar putea contacta ceva boli... Dar eu consider prezervativul o metoda contraceptiva, nu ma gandesc la boli, ca nu merg 'pe centura'.

| relian a răspuns:

Ai incercat tu sau vrei sa incerci?

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu cred ca prezinta siguranta!

| sofisis a răspuns:

E misto si pentru tine si pentru partener.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere buna atata timp cat il pune cu gura pe masa sau il pune in cosul de gunoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca faci dupa sex oral e ok dar daca faceti sex normal nu e prea sigur

| KeNNT3D a răspuns:

Cat timp n-are nici-unul dintre parteneri o boala care se transmite de la sculamentu aluia la fata sau invers eu zic ca merita macar folosita tehnica asta de cel putin 7-8 ori pe zi

| RagnarokR a răspuns:

Nu este pus corect si va trebui sa il dai jos si sa pui altul ca lumea, cu mana.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Daca e cu arome si doar pentru a produce o picanterie la oral e super

| beell23 a răspuns:

winking provoci placere