| Naiky3Run4 a întrebat:

Cine e de parere ca dragostea e peste tot si te face sa te simti bine atunci cand iubesti si esti iubit?, e un sentiment pe care eu il iubesc:X

Răspuns Câştigător
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Si mie imi place acest sentiment. E pur si simplu superb sa simti ca iubesti si mai ales ca esti iubit. Dragostea este ca un zambet, si nu o sa aiba niciodata valoare daca nu o daruiesti. E ceva frumos. Uneori ai impresia ca dragostea sta la coltul strazii si te asteapta sa o intalnesti.

2 răspunsuri:
| erik a răspuns:

Cam asta ar trebui sa fie scopul vietii, ajuta-i si pe altii sa inteleaga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand esti indragostit vezi lumea altfel, treci mai usor peste toate, si esti tot timpul cu zambetul pe buze. e un lucru minunat, un sentiment inexplicabil, dar frumos!