| realistul01 a întrebat:

Cine e mai sexy: bruneta sau blonda si de ce? Ce are una si nu are alta(nu se ia in calcul ca blondele sunt mai "proaste" ca brunetele)?

10 răspunsuri:
| Honeybunny a răspuns:

Mi se pare ca o tipa bruneta e asa mai. focoasalaughing blondul e o culoare mai cuminte, brunetul e misterios, inchis.gandeste'te ca vezi o pata alba si una neagra,cea alba e mai pura, mai deschisa din toate punctele de vedere, cea neagra e mai misterioasa.deci o tipa daca e blonda mai degraba pare inocenta,draguta,frumoasa,iar o bruneta,sexy, focoasa, misterioasa...

| DeeaBlondiii a răspuns:

Ma pis pe aia care zic ca blondele is proastestraight face...si depinde de fata nu conteaza culoarea parului poate sa fie si chiala daca e sexy e sexylaughing

| Rebecca a răspuns:

E o diferenta mare intre ele straight face culoarea parului. si e singura.

| ionika17 a răspuns:

Nu e vorba de ca blonda e proasta sau nu stiu ce?, dar eu din cate am simtit parca blondele le vreau doar pentru sex.Nu mi-a ajuns o blonda la inima, dar de brunete (satene) multe mi-a placut, am simtit altceva cand am privit o bruneta.Dar acum depinde, de fiecare persoana, si de gusturile acestora!

| Laya a răspuns:

Cred ca cele mai sexy sunt satenele...laughingbig grin

| Joker1958 a răspuns:

Asta depinde de fiecare...mie spre ex imi plac blondele dar am fost doar cu brunete/satene. depindesi de cum e ea daca e cuminte si doar cu cartea poate sa fie si roscata dar daca e mai rebela si putin misterioasa adica sa se joace cu tine parca o doresti mai mult big grin... fetelor niciodata sa nu coplesiti baietii cu sentimente, baietilor le place sa le aratati (majoritatea in pat) dar daca u el stie ca u il iubesti prea mult si ca ai face orice si l'ai ierta oricand se va uita dupa 1/mai multe.winking

| JustMe324 a răspuns:

Mie imi plac toate:X ...numa fata sa fie laughing

| Ale_1302 a răspuns:

Blondele in general par mai pitzy si mai fitoase. Dar brunetele par mai sexy. Dar in general de acord cu Daniela :-)

| Element25 a răspuns:

Mie nu-mi place blondul pentru ca prea multe fete sunt deja blonde sau se vopsesc...Eu sunt bruneta dar nu voi commenta nimic.Fiecare cum ii placewinking

| Daniela_8349 a răspuns:

Nu am nimic cu blondele(mai ales ca eram la un pas sa fiu blonda datorita mamei) insa, atunci cand esti blonda pari o femeie mai usoara/pitipoanca/etc... daca esti blonda si cu o rochie scurta - esti panarama. in schimb daca esti satena-bruneta in aceiasi rochie esti cum am vazut mai jos "focoasa"