| luci_5327 a întrebat:

Cine imi da si mie massuri din alea gen ce crezi despre mine: 1?big grin

7 răspunsuri:
| ruPfashu a răspuns:

Saddsadsaas sdaasdsad

| ruPfashu a răspuns:

Pai "Ce crezi despre mine?" nu e de ajuns?

| ruPfashu a răspuns:

Tot atatea p*li in gura iti iei de la cei anti-mass...asa ca nu stiu ce te mai strufoci ahhahahah

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

M-am saturat de atatea massuri idioate, ma deranjează in fiecare zi

| chupachups1234 a răspuns:

Cel mai mult ma dispera prostii care trimit la toata lista massuri primite de la alti prosti. De ce naiba imi trimit mie porcarii gen "daca ai ochii verzi, nu stiu ce" sau "ce crezi despre mine" cred despre tine ca esti un mare idiot ca trimiti massuri tampite. Pana acum trebuia sa moara mama de 1000 de ori si sa fiu bantuita la 1 noaptea de una omorata de un psihopat.

| AnonimNoName a răspuns:

Iti dau eu kiss. uite aici: da-l mai departe si vezi cum te considera lumea:; 1. "dulce";
2."frumos/a";
3."vreau sa stau cu tine";
4."inger";
5."fotomodel";
6."de gasca";
7."de traba";
8."te considera ca o sora/frate";
9."te'as saruta";
10."te iubesc

Ce parere ai despre mine? 1) draguta 2) te pot privi doar ca pe o prieten/a 3)saruti super 4) arati bine 5) te displac 6)nu te cunosc 7)vreau sa fim mai mult decat prieteni 8)esti urata ca moartea 9)as vrea sa te sarut 10) vreau sa te cunosc raspuns obligatoriu

Ce provocare mi-ai da?
1.sa tin poza ta la av
2.sa te imbratisez
3.sa te sarut
4.sa facem dragoste ca 2 nebuni
5.sa-ti spun ca te iubesc
6.sa-ti spun ca te urasc
7.sa-ti raspund la o intrebare sincer
8.sa-ti dau nr meu

funda?batting eyelashes?love struck

| DeutzZa96 a răspuns:

Cum ma Crezi!
1)simpatica
2)draguta
3)cool
4)de treaba
5)rautacioasa
6)bombonica
7)tupeista
8)indrazneata
9)smechera
10)dulcica
Alege Dintre cele 10 VarianTe Hai Raspundeti ca sa stiu ce Crede despre mine.Trimite mai Departe ca sa Vezi si Ce Cred Ceilalti despre tine