| StinK a întrebat:

Cine imi da si mie niste idei de nume pentru mess,, numele e STINK. ceva cu caractere da lea marfabig grin...(scuze categorie dar e cea mai populata)

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

In germana, inseamna miros.Cam nepotrivita,si ideile de unde sa le luam,daca nu ne dai amanunte? Cele mai frumoase id-uri sunt cele simple,originale,necopiate,care au legatura cu tine,cu numele tau,cu pasiunile tale, cu ideile tale. Restul, sunt doar plagiate.

| Rallu_2412 a răspuns:

Http://welcome.haipa.ro/2009/08/15/caractere-pentru-numele-hi5/
Intra aici si creaza-ti tu numele de mess.:P

| eu_5690 a răspuns:

E una tare pentru o fata, eu nu o am dar am auzit-o
papusa tutor jucaria nimanui
(scuze daca esti baiat...tongue)