| baterie777 a întrebat:

Cine imi da si mie un server de SA:MP? As vrea sa fie RolePlay (nu stunt), sa fie aparut recent sau sa fie in jur de 30-50 playeri.

Răspuns Câştigător
| Meffix77 a răspuns:

Hostname: [0.3z]DevilZ RPG -/startlevel pentru începători.
Adress: rpg.devilz.ro:7777
Players: x/100
Ping: 14
Mode: Devil Zone RPG v2.0.3
Map: San Andreas

8 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

1. Categoria "Dragoste si sex" nu are nici o legatura cu jocurile video.
2. Iti voi spune un site secret, de care stiu doar eu si inca cativa oameni. Se numeste GOOGLE. Cauta acolo. Vei fi uimit de rezultatele gasite.

| baterie777 explică (pentru LeontinAndrei):

Ce şmecher eşti tu... -.-

| LeontinAndrei a răspuns (pentru baterie777):

Este adevarat ce am zis? Este, deci este problema ta ca nu stii sa postezi unde trebuie, nu a mea.

| secret95 a răspuns:

Uite un server bun crede-ma rpg.booter.ro:7777 RPG spre RP. Succes si spor la joc.

| Darknes21 a răspuns:

HostName: RPG.WGAMING.RO - Deschis Oficial!
Address: 95.64.37.42:7777
Players: 8 / 150
Ping: 24
Mode: wGaming GF
Map: San Andreas

| ThRaLL a răspuns:

Salut abia am deschis aceasta comunitate, deci daca vrei sa o populezi hai si tu pe ea.Forumul este : http://blackcuberpg.forumz.ro/forum unde poti afla mult mai multe despre noi, avem fondatori foarte seriosi si maturi.Inca avem nevoie de lideri/helperi/admini te asteptam cu o aplicatie pe forum si pe server. Daca aveti alte intrebari dati PM unui administrator sau postati in sectiunea ajutor.Tot ce trebuie sa stiti, in special ce se intampla cu serverul veti afla in topicul de informatii si update.

| Izabela123 a răspuns:

89. 37. 197. 194:7777 foarte fain e sv asta

| butacudenis a răspuns:

Pai, iti dau eu un server, roleplay, sa muncesti masinile sunt ieftine big grin ( 94.176.96.41:7777 ) hai pe el si o sa iti placa e deschis recent