| Cristina_6184 a întrebat:

Cine imi explica si mie cum stau lucrurile pe Tpu.Sunt noua si nu prea stiu. Cum aprob raspunsurile si daca dau fundita ce inseamna?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gasesti multe intrebari care te prapadesc de ras si acest site are nevoie de reforme serioase.

| ღOlimpiaRalukaღ a răspuns:

Cad dai funndita dai raspunsul castigator dintre toate.Si cred ca raspunsul se aproba automat.

| RoXyyR a răspuns:

Nici eu nu sunt de mult timp dar ce pot sa iti raspund este ca fundita inseamna raspuns castygator adica acela a fost raspunsul care te a multumit pe tine cel mai mult

| zGohan a răspuns:

Pai dai fundita cand cineva te ajuta pe tine. Daca dai fundita la cineva care te-a ajutat [ti-a raspuns la o intrebare] inseamna ca ales raspuns e cel mai bun, ti-a fost de folos mai mult decat restul big grin