| Nero_1949 a întrebat:

Cine imi poate spune un parfum la moda care l-as putea oferi cadou unei tinere de ziua ei? Caut ceva mai fresh nu foarte patrunzator, unul de bun gust!

6 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Outspoken de la Avon e destul de ok.il foloseste o prietena si miroase ff binehappy Poti gasi la Avon multe parfumuri si unele au si "pagina parfumata" si le poti mirosihappy

| chandnisharma a răspuns:

J'adore
red jeans

| darkelf45 a răspuns:

Ai 7 milioane.laughing incearca unarmanirolling on the floorlaughing sau cel mai frumos ia un sprei umple-l cu apa de baltoaca si dati pe tine. o sa mirosi nemaipomenit

| BluezZzz a răspuns:

Reveal! E asa si asa da e bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea incerca un XO.Are mai multe variante acel parfum, dar depinde si de gusturile fetei.

| gabytuca99 a răspuns:

Cthr-u acesta este cel mai bun sper sa-i placa prietenei tale!