| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou credeti ca i-as putea face prietenului meu de Craciun? Vreau sa imi dati mai multe idei, el de ziua mea mi-a dat un inel si un parfum... eu ce i-as putea oferi? are 20 de ani... si vreau sa ii dau si eu ceva..., ceva sa fie pe cat se poate de romantic...love strucklove strucklove struck nu vreau sa creada ca doar eu astept cadouri... mersi:*

5 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

Buna! un portofel, glob cu o fotografie de cuplu sau imaginea ta, cana personalizata (cu o fotografie de cuplu, fotografia ta, un mesaj de dragoste), set cosmetice (parfum, aftershave, lotiuni), pernuta decorativa, in forma de inima.

| Jupiter a răspuns:

Un fular.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Ii poti lua un ceas, un tricou, un glob cu poza voastra, o perna in forma de inima cu poza voastra...ar mai fii dar important e sa fii alaturi de el si sa ii spui cat il iubestibig grin

| ketty a răspuns:

big grino noapte de vis ca'n railove struck:Xlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da @ketty ai dreptate...aia cu siguranta va fi:X:X:X... dar ceva pe langa?thinking