| M_8974 a întrebat:

Cine imi povesteste ce s-a intamplat in ultimele 3 zile in telenovela "clase 406"? PlsSS funda + vot puppy dog eyes big grin:big grinD:

Răspuns Câştigător
| smile21 a răspuns:

Pai elevii au castigat o excursie si au mers toti, au ajuns acolo si profesorii le-au spus ca au nevoie de 2 persoane ca sa mearga in sat sa caute nu stiu ce si tatiana cu fercho au vrut sa mearga ei ca sa poata sa gaseasca un preot sa i casatoreasca si profesorii la pus pe fercho si gaby, dupa aia fercho cu gaby au mers in sat ca sa caute un preot sa i casatoreasca pe fercho si tatiana, au gasit preot si a vorbit fercho ca vrea sa se casatoreasca si i-a dat niste foi ca sa le completeze cu tatiana, s-au intros la tabara si a doua zi au mers la o cetate cam asa ceva big grin acolo au completat foile alea, fredy s-a drogat si era sa cada de pe o stanca si la prins profesorul asta nou, dupa aia s-au intors la tabara ca a inceput ploaia, sotia lu chacho a aflat de marcela si el si a venit la tabara si s-a gatat filmu love struck