| ĄŇÐİ a întrebat:

Cine imi spune niste statusuri de dragoste... funitza!

2 răspunsuri:
| ellalove a răspuns:

Sunt numai ganduri care zboara catre tine neincetat... Sute de vise inocente care s`au spulberat!

As vrea din nou sa fiu copilul ce nu stia sa iubeasca... As vrea sa uit tot ce a fost, insa inima nu ma lasa

Hai zambeste. vreau sa te vad fericit. vreau sa stiu ca esti constient cat esti de iubit

~`^`~Am vazut in tine…Ceea ce mi-a lipsit mie, Ai fost atat de bun.Incat am crezut ca totul mi se cuvine mie ~`^`~

Te-as purta printre stele, printre nori Sa-ti dau iubirea mea Numai tu, mi-ai rapit inima

Cand soarele apune imi este dor de tine, si nu te pot uita dar asta e soarta mea happy

o data era o vorba,iubeste sa fii iubit, cum e alta vorba iubeste sa fi ranit

? Totul a inceput cand ochii mei au pus mana pe tine..Nu era ca in filme, era mult mai bine?

E timpu` Sa trec la nivelu` urmator. Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior

""Imi place chiar daca nu-mi gasesc unele cuvinte. Imi place cand spui : Te pup. Sa fii cuminte!love struck""

Uneori te trezesti ca vorbesti la trecut Amintiri ce pentru unii nu conteaza prea mult.

As vrEa SA mai Fiu sI aCuM iN vIaTa Ta Dar Ai AlEs-o Pe Ea; Eu EraM pREa mica AtUNcI dAR VeI rEgRetA

dc m, a faci mereu sa sufar nu vezi cat imi e d greu cand rostesk numele tau imi aduc aminte kaki o data ai fost al meu

. Visam că DRAGOSTEA e simplă şi trece! Şi că nu te lasă rece când iL vezi Qa umbLa Qu 10. #

Trec zile si nopti durerea ramane aici, E greu sa ma gandesc ca astazi suntem doar amici

caci prea mult e0o’ te’am ierTat’oh go on
tu vroiai doar sa ma schimBi’oh go on
e0o vroiam sa te fi schimBat’:-d
e0o’ nu’s d vina ca între noi s’a terminat’!
"ai griJa d tine"
Mi’a spus EL cand a pLecat! sad

crezi ca ma faCi gel0aSa cu tâRfa taa?
Nu baiaTulee!
Chiar nu`mi pasa d Ea.
asta esTe ca sa vaDa "prieTena taa"
ca tot ew sunt viata taa.tongue

Nu stiu cum suna dar…Fericirea mea consta in a fi impreuna!

Cateva vorbe dulci ce mi-au ramas ca amintire, Cateva sperante, m-au facut sa cred in tine!

Adu`ti aminte de cate ori te-a mintit si de cate ori te-a ranit. Nu`l mai poti ierta. nu mai indura inima.

Iata p0veStea n0aStra,s`a dus spre niCaieri... ExpreSia "Te iubesc" aduCea un plus d` bine. Ieri

Dupa Atata Timp Constat K Nu Te Qnosc. Ji Dupa Kte Tu mi-ai Sp Nu Are Niciun Rost. Sa Cred K Oare S`Ar Putea Schimba Cv. Sa Ma Gandesc Unde`Am Gresit Nu E Treaba Mea`!