| Alin74 a întrebat:

Cine imi spune primul cele mai multe modalitati sa despart un cuplu fara sa stie ca am fost eu primeste funda!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este foarte urât din partea ta să faci aceste gesturi disperate!
Lasă lumea în pace și îți vezi de viața ta.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Foarte simplu! Iti cumperi o cartela cu numar, nu suni cu ascuns ca nu pare credibil, iti iei o cartela noua, cu numar si cand sti ca sunt amandoi, pui pe un baiat sa o sune pe ea si sa ii spuna cand rasounde "ciao iubi, da nu te-ai pus la somn? ca ziceai ca vrei sa dormi" si daca fata zice ca cine e si ca ce vrea, el sa zica de la el ceva, " cum adica cine sunt? ce-ai patit puiule?hee hee" si sa o tina una si buna ca sunt impreuna si pe urma sa se enerveze si sa ii spuna sa ii stearga nr de tel si sa ii dea ignore si sa nu il mai caute niciodata! sau poti sa pui o fata sa il sune pe el! si sa faca la fel!

Stiu ca e urat din partea mea ca iti dau asemenea idei, ca nici mie nu mi-ar placea sa mi le faca cineva, dar ma plictisesc!

| PopStarInMyMind a răspuns:

Fa-ti un id fals sau anonim si spune-i unuia dintre ei ca l-ai vazut cu alta sau ca l-ai auzit injurand-o etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cu ce te ajuta, de ce vrei sa faci asa ceva?

| GuruDex a răspuns:

Cel mai simplu faci un id fals si il minti pe unu din ei okk treaba ta ce faci la 12 ani sa faci de astea e urat...foarte urat okk fa ce vrei!

| Alin74 explică:

Alte idei? Care sa nu trebuiasca sa iau cartele noi sau alte de astea...