| Alin74 a întrebat:

Cine imi spune primul cele mai multe modalitati sa despart un cuplu fara sa stie ca am fost eu primeste funda! Nu vreau sa aud raspunsuri gen: nu-i frumos din partea mea sau cumpara cartela sau ceva de genu waiting

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai mai postat această întrebare și ieri!
Ai probleme de personalitate și nu îți place să fii pusă la spate.
Consultă un psiholog!
Pa, pa.

| elasexygagica a răspuns:

Culcate cu baiatulove struck

Răspuns utilizator avertizat
| NinaSimone a răspuns:

Buna! Imi pare rau ca nu ai o viata personala care sa te tina ocupat si de aceea iti bagi nasul unde nu-ti fierbe oala. Daca ai avea cat de putina minte, nu te-ai baga in relatiile altora ci ai incerca sa formezi tu un cuplu cu cineva care sa nu fie deja implicat intr-o relatie. Nu fi patetic si vezi-ti de viata ta. Nu uita ca roata se poate intoarce si ca orice actiune intreprinzi va avea consecinte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sictir!

| yovlad a răspuns:

Incearca sa afli chestii stanjenitoare din ambele parti apoi, dupa ce le-ai aflat si sunt cu siguranta importante bate un apropo unuia dintre membrii cuplului si povestetei despre celalalt.

| Alin74 explică:

Multumesc copiilor de 6 ani care au scris mai jos straight face mai putin yovlad

| Jenny4 a răspuns:

Serios? ei au 6 ani? baiete, nu ai pic de respect si de constiinta de sine.si se scrie "nu-i". sper ca te-am ajutat cu gramatica macar