| Bia_3953 a întrebat:

Cine imi spune si mie un status ceva legat despre relatiiile la distanta? va rog frumos

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza unde te afli, conteaza ca undeva in lumea asta este cineva care se gandeste la tine

| Bia_3953 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumosbig grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sentimentele nu pot puse pe balanta, nu ne poate despartii nici-o distanta! Suntem suflete pereche mereu in zbor, am nevoie de tine ingerul meu pazitor. E dintr-o melodie, cauta versurile pe google ca o sa iti dea si melodia care e foarte tare.

| Bia_3953 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumosbig grin