| wicKed897 a întrebat:

Cine joaca League of Legends? Vreau sa joc cu cineva, am lvl 12. Ma plictisesc plss, numele meu pe LoL este, TeDoBear

Răspuns Câştigător
| UltimateFlame101 a răspuns:

Joc eu cu tine dar cati ani ai? ma rog eu sunt lvl 30 si nu ma supar daca te mai incurci asa ca... play

3 răspunsuri:
| sayWhaaat a răspuns:

Salut, da stiu ca e nasol sa joci singur, dar asta e, daca nu ai prieteni care mai joaca, e inevitabil.
Si eu unul m-am apucat cu niste prieteni, dar ei s-au lasat intre timp si ca de obicei am ramas singur, forever alone.
Asta e, faci si tu level 30, si iti cauti apoi echipa cu care sa vorbesti pe skype.

| RexCuParuCret a răspuns:

Server Nou foarte smecher fratilor cel mai bun dintre toate incercate de mine adresa 93.119.26.216:7777 players : 11/100! GreeTiger

| Toxicrew a răspuns:

Daca vrei poti juca cu mine(daca esti pe EUNE sau EUW) pe EUNE ma cheama boythegreen iar pe EUW ma cheama Toxicrew. Astept sa imi dai add happy