| demisca a întrebat:

Cine ma ajuta cu forumul? Jos in pagiba scrie"Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Fa-ti si tu propriul forum GRATUIT, pe www.myforum.ro" as putea sa--l sterg cu?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dac forumul l-ai facut mokka acum lasa-i si pe cei care iti gazduiesc pagina sa isi faca reclama! Daca plateai hostul nu iti mai aparea nimic acolo! Singura conditie cand primesti gratis ceva de pe net este sa isi faca reclama, cum de altfel vrei si tu reclama pentru forumul tau! In final: NU poti sterge reclama de forum gratuit!

| bluexaren a răspuns:

Don'le asta nu e un ajutor ce zici tu! este o ilegalitate! nu ca sunt eu sfant! dar stii cat sau chinuit echipa phpBB ca sa scrie acel script? care exista o gramada de versiuni din ce in ce mai bune cu din ce in ce mai putine vulnerabilitati... pe langa ca scriptul e open source, hostul e mokka cum zice @neluL mai vrei si sa dispara tot... nu o considera o rusine. ca oricum esti incapabil sa scrii un astfel de script ca ceilalti sa creada ca l-ai scris tu! scuza-ma pentru cuvintele urate dar asta e!
Best regards, bluexaren. ( cauta pe gugal si ma gasesti laughing )

| shoponline a răspuns:

Ar trebui sa fie undeva in footer, eventual deschide forumul cu google chrome, si dai click dreapta pe text, si vei gasi sursa. de acolo e floare la ureche