| caprioara a întrebat:

Cine ma lamureste si pe mine? Am tot auzit chestii legate de marimea vaginului. Cum ca ba ar fi prea rarg, etc. Dupa cunostintle mele vaginul este un muschi care se dilata in momentul actului sexual, dar asta in nici un caz nu se largeste mai mult de cat este permis. Deci daca un penis masoara in jur de 14 cm lungime si 5 cm latime (nu prea ma pricep la masuararea dimensiunilor), exact atat ar trebui sa aiba si un vagin, ma refer la latime, la cea de 5 cm? Nu sunt destul de info...

Răspuns Câştigător
| anka89 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar ai dreptate ca este un muschi.Acum atat timp cat se foloseste doar penisul pentru penetrare ramane la fel,nu se mareste si prostii de gnul asta, dat daca se incearca cu diferite obiecte sau vibratoare de diverse marimi si destul de regulat, atunci vred ca se poate mari.Despre asta chiar nu m-am intrebat niciodata