| Nicoleta13 a întrebat:

cine ma poate ajuta cu niste statusuri dragute pentru a castiga inima unui baiat... ofer fundita happy

4 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Inima unui baiat nu este castigata de un simplu status pe mess, incearca sa te intalnesti cu el.

| AsX a răspuns:

Pe mine chiar ma deranjeaza fetele care schimba statusul ca vor sa iasa in evidenta. Daca il placi destul uita de timiditate si de tot si spune-i-o in fata si lasa ascunzisurile, daca ii spui in fata ai numai de castigatwinking

| Anamaria742 a răspuns:

I-ai putea spune cat de mult ti la el si ca fara el nu poti trai