| chica a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu niste statusuri triste ca iubesc un baiat si el nu ma iubeste va rog plz ofer fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Vezi tu...nu pot sa te uit, fiindca te iubesc prea mult, insa tie ti-e usor, iar mie imi vine sa mor...
3 Nu ai stiut sa pretuiesti ce ai avut langa tine...dar intr-o buna zi vei regreta.
Cea mai stranie forma de a indeparta pe cineva este a sta langa el si a sti ca nu-l vei putea avea niciodata
Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plange dar n-ai ce-i face! iti vine sa urli dar te abtii, taci, plangi...
''Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cel care merita, nu te va face sa plangi niciodata''
. Dragostea e o sageata ce iti face rani de foc… supara cel ce iubeste… cel iubit isi bate joc
- Cineva TE 1UBESTE, si ar vrea sa stii ca vrea sa fie cu tine oriunde vei fi. Cineva TE 1UBESTE si ar vrea cineva sa intre in INIMA TA
Privim acelasi lucru, DRAGOSTEA, dar il vedem diferit!
S-ar putea sa adorm numai din dorinta de a-ti vedea chipul chiar si in vis…
Un status pentru cel/cea ce stie ca nu-l merita: Ai fost, vei fi si vei ramane aici… in inima mea
Maine vei regreta ca azi mi-ai spus adio si ma vei cauta, crezand ca eu inca te astept..vei cauta disperat sa-mi gasesti iubirea, insa doar cand ma vei gasi vei realiza ca ai cautat ceva ce a murit demult… vei plange atunci cum am plans si eu, dar va fi prea tarziu…
Am invatat ca nu poti face pe cineva sa te iubeasca... tot ce poti face este sa fi o persoana iubita, restul depinde de ceilaltzi.
Am invatat ca, daca cineva nu te iubeste cum ai vrea tu... nu inseamna ca nu te iubeste din tot sufletul
Ma trezesc cu tine-n gand adorm la chipul tau visand dar tu n-ai vrut sa fii a meu, chiar daca esti dragostea mea…
2. Il iubesc si prostutzul nu-si da seama…sad
Sper ca-ti plac, fundita?

8 răspunsuri:
| GenetiX a răspuns:

Lasa statusurile si scoate-l la cumparaturi happy Oricum nu le va vedea din jocuri pentru ca sunt pe tot ecranul mai alex.

| Ys a răspuns:

OFFFFF... ce mai suferiti pentru baieti si lor nici nu le pasa.Ar fii mai bine sa il uiti si sa iti cauti un prieten(a) care sa te inteleaga si sa te ajute si nu uita ca BAIETI OR SA MAI FIE NU S-A SFARSIT LUMEA O SA MAI IUBESTI PANA TE CASATORESTI asa ca nu mai suferi degeaba ca nu merita incearca sa treci peste asta si vezi de viata ta

| Any a răspuns:

Pacat ca ignoram pe cei ce ne adora si ii adoram pe ce`i ce ne ignora...pacat ca iubim pe cei ce ne ranesc si ranim pe ce`i ce ne iubesc.

| ilinca29ilinca29 a răspuns:

Inima mea e ranita din cauza ta a ta doar a ta fundita? la prietena mea a mers stau impreuna

| nombre a răspuns:

De ce ai nevoie de un status? nu poti sa vb cu el? ce zici? happy eu zic ca e mult mai bine decat sa il faci sa iti citeasca status-ul si sa nu reactioneze in nici un fel! d c nu vb cu el?happy

| job a răspuns:

Chiar nu merita sa-ti mai bati capul pentru.el daca el nu simte nimic ptr.tine.mai bine nu-l mai bagi in seama il ingnori si o sa vezi ca daca il ignori o sa-l uiti repede.mai bine nici nu-i mai zici nimic si in intorci spatele. Fundita?laughing

| врЕДИна a răspuns:

я любила, я страдала, он-дебил, а я не знала

| Măăduțaa a răspuns:

Când mă întrebi " De ce ești supărată?" și eu îți răspund " Nu sunt…", aș vrea să mă strângi în brațe și să-mi spui " Micuțo, tu pe cine încerci să minți?

Mă sărutai pe frunte și-mi spuneai: "Ești micuța mea."; lucruri ce-nsemnau enorm cândva:p.

În spatele fiecărei fete frumoase, stă un băiat care a rănit-o şi a făcut-o mai puternică ♥.

Atunci când într-adevăr contezi pentru cineva, acea persoana îşi va face timp pentru tine mereu, fără minciuni, scuze şi promisiuni!

E una din zilele alea nasoale. când mă gândesc la tine şi mă doare.
puppy dog eyes

Dacă ești prea ocupat să vorbești cu mine o să înțeleg, dacă nu ai timp să ieșim și să mă bagi în seamă o să înțeleg. Dar atunci când nu o să mai fiu îndrăgostită de tine va fi rândul tău să înțelegi.

Sper că iti plac :p.