| miaw1 a întrebat:

Cine ma poate ajuta... Puteti sa imi spune-ti care este melodia care cinta pe fundal in pariu cu viata episodul 8 sezonul 2 cind Vladutz vorbeshte despre iubire? sorry categoria ca de obicei e cea mai vizitata happy

Răspuns Câştigător
| Micu_Iulia_1993 a răspuns:

Se numeste stand by me si e cantata si de cristina

3 răspunsuri:
| Eille2EtcnupD a răspuns:

Bai eu nu ii inteleg pe astia cu sc de categorie dar e cea mai vizitata. bai nu iti dai seama ca aceasta categorie e cea mai vizitata de persoanele care au o legatura cu aceasta categ. cine crezi ca iti va raspunde la o intrebare din muzica, daca el vrea sau cauta o intrebare despre dragoste si sex? sunteti mai [prosti decat se p; oate

| FCSteauaBucuresti a răspuns:

Stand by me