| Cristinaaa7 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia de pe fundal care e la episodul 17 sezonul 2 din Pariu cu viata? Cam pe la o ora si 28 de minute incepe melodia.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosești auto Shazam pe parcursul serialului? Fundă?

| Cristinaaa7 explică (pentru anonim_4396):

Am incercat, dar se aud mai tare persoanele care vorbesc, melodia se aude incet pe fundal si nu mi-o identifica.

| stancuprint a răspuns:

De ce nu dai tu o cautare pe Google? Vei gasi raspunsul imediat. Spor!

| Cristinaaa7 explică (pentru stancuprint):

Am cautat-o, dar nu am gasit-o. Am gasit melodiile cantate de personaje in acel episod, dar cea de pe fundal de la acel minut nu o gasesc.

| stancuprint a răspuns (pentru Cristinaaa7):

Posibil sa nu fie pubic nicaeri...

| Cristinaaa7 explică (pentru stancuprint):

Eu parca am mai auzit-o in trecut, dar nu stiu cum se numeste si nici versurile nu prea le inteleg, ca vorbesc oamenii. Nu se aude numai melodia.

| stancuprint a răspuns (pentru Cristinaaa7):

In cazul asta, este mai dificil sa gasesti ceva concret...

| ADEEDY a răspuns:

Nine Million Bicycles