| Catalin_6250 a întrebat:

Cine mai crede ca daca le arati fetelor ce simti cu adevarat pentru ele vor profita de asta intr o zi? Ca daca le spui ce te doare intr un scop constructiv vor folosi asta impotriva ta la un moment dat?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Asa inveti, sa stii.
Peste 10 ani,vei fi responsabil de viata ta, va trebui sa poti face fata la tot SINGUR!
Daca nu inveti de acum, ce-o sa faci?

| Honeybunny a răspuns:

Sunteti frustratirolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| StefanJobs a răspuns:

Draga Cata, ai abosulta si incontestabila dreptate. Asa e! Daca te doare tu trebuie sa le arati ca te simti bine, ca sa nu care cumva sa profite profitoarele de tine.

| danezu87 a răspuns:

Ai dreptate straight face nu le spune ce te deranjeaza, mai rau o sa faca happy

| Mădu_1945 a răspuns:

Hey.Poi uite eu sunt fata si nu sunt genu acesta.Adica cu toti pe care i-am avut ca iubiti am stiut mereu multe despre ei dar, nu am inceput sa bag in stanca si in dreapta vorbe despre ei.Si totusi nici baieti nu sunt "Sfinti" pentru ca asa cum am stiut eu despre ei asa au stiut si ei despre mine si ei au vorbit. Bine nu toate'ss la fel.Si da te cred deoarece mai sunt si fete de genu care sa profite (chiar peste masura). Oricum nimeni nu este perfect asa c atreci peste, nu pune la suflet vorbele altora lumea e grea! Pa'pawave.O zii faina!love struck

| yonutzmircea18 a răspuns:

Depinde de fata.