| BebytzaTha a întrebat:

Cine mai sufera din dragoste dupa 2 ani de cand s-a indragostit si nu i-au fost impartasite sentimentele?

4 răspunsuri:
| saymoon a răspuns:

Io.tongue
Dar m-am maturizat, am crescut si mi-am dat seama ca pierd timpul, apoi am gasit un baiat bun care m-a facut sa uit de tot si toate. Aa, pe langa m-a facut sa-mi dau palme de ciuda(vorba vine) ca am pierdut 2 ani si dupa un cretin.
Nici n-am fost cu el, macar.
Deci sugestie din sfatul unei patite: trezeste-te la realitate si gaseste-ti un baiat bun, care sa merita.
Si in caz ca tu crezi ca n-o sa-l uiti pe asta, te inseli. Asa credeam si...
Nu esti nemuritoare, nu traiesti vesnic ca sa-ti permiti sa-ti pierzi timpul. Profita de acum si trezeste-te, e timpul. Ai suferit destul, mai vezi cum e sa fie si bine.
Eu intrasem in depresie ca nu ma voia, ma simteam ultima din lume, un rahat.
Acum ma simt o diva, ma iubeste si uneori ma gandesc ca exagereaza, dar de ce nu? Era cazul sa se compenseze viata.
Capul sus, infrunta viata dar mai important: infrunta-te pe tine. happy

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Unii sufera toata viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga BebytzaMea, fa-ne sa intelegem, cata durat relatia voastra si din ce cauza v-ati despartit? Sunt fete care pun la suflet prima dragostea, mai ales daca si-au pierdut virginitatea cu baiatul respectiv, mai vorbim kiss

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Dap sunt un exemplar excelent happy
Nu dispar tongue, doar le pot pune deoparte, doar o alta persoana imi poate alunga sentimentul care il am acuma pe una, dar trebuie sa fie o persoana puternica sa-mi distruga sentimentele pentru acea...