| ParadoxX313 a întrebat:

Cine mai tare vrea SEX fetele ori baietii?

6 răspunsuri:
| aurora50scumpika a răspuns:

Pai baietii vor sex, fetele vor dragoste,,, insa sunt si exceptii exista fete care vor numai asta!

| Biutzu a răspuns:

Si unu si altu e logic

| Michiiiiiiiiii a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana.

| JuliaR a răspuns:

Toata lumea vrea sex in aceeasi masura, ca de aia suntem mamifere. Diefernta e ca baietii stiu ce vor si nu le e rusine sa recunoasca, fetele nu. ele sunt sensibile, ele vor iubire, ele cauta romantism, ele vor dragoste nu sex. vor pe dracu! laughing) ca tot aia vor laughing

| petalouda a răspuns:

De obicei baietii vor sex iar fetele dragoste( sa simta iubire: imbratisata, sarutata...etc)

| cony1226 a răspuns:

Si fetele si baietii crede-mahappy. Doar ca baietii arata asta mai mult pentru ca: Baietii daca o spun direct asa nu e nici o problema dar daca vezi o fata ca zice "vreau sex" sau chestii de genu o sa crezi ca e o panarama si in mod sigur nu vrea asta! Sper ca te-am ajutat.