| Jessicaby a întrebat:

Cine sufera mai tare dupa despartire? baietii sau fetele? de ce?‎

19 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

O fata cand plange dupa un baiat, ii duce dorul.Un baiat cand planga dupa o fata inseamna ca nu poate trai fara ea.In egala masura sufera amandoi dar de obicei cel care a iubit cel mai tare.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Cred ca in egala masura.depinde foarte mult si catde mult au fost implicati amandoi in acea relatie si de motivul pentru care s-au despartit.dar diferenta ar fi ca barbatii nu se exteriorizeaza ca femeile si isi revin mult mai repede dupa o despartire.

| Lacoste a răspuns:

Sufera cel care a iubit cel mai mult, indiferent daca e fata sau baiat.

| Nobodyy a răspuns:

Nu cred ca se pune problema daca fetele sau baietii. doar ca se spune ca fetele deoarece ele arata asta in comparatie cu baietii, sufera cel care pune suflet mai mult.

| doarEu001 a răspuns:

Sufera cel care s-a implicat emotional in relatie.nu e o regula ca fetele sufera mai mult.doar ca noi ne manifestam altfel decat baietii.noi plangem, facem caz, in schimb ei cauta sa nu fie priviti ca niste persoane slabe.de aceea in public ei par sa fie indiferenti dar de fapt si ei sunt afectati in aceeasi masura daca au avut sentimente pentru fata respectiva.

| ZaineaM a răspuns:

Eu nu sufar fiindca dupa ce ma despert pun status sunt liber si sunt bombardat de mesaje.

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru ZaineaM):

Bai de mintit mint si eu dar nici chiar asa...

| ZaineaM a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Nu mint ca e sarbatoare. Pacat ca nu am cum sa iti demonstrez.

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru ZaineaM):

Bine...atuncea ocolesti adevarul! Esti un adevarat romeo la 13 anibig grin.

| ZaineaM a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Am buletin din vara dragul meu.

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru ZaineaM):

Ohooo esti MARE Don Juan atunci.Respectele mele not worthy.

| BetterOfOnMyOwn a răspuns (pentru ZaineaM):

Nu se poate sa nu fii suferit o data in viata happy. si daca n.ai suferit. o sa suferi mai incolo..ca doar viata e la inceputhappy

| Georgi2011 a răspuns:

Depinde daca se iubeau sufera amandoi

| andreea_4761 a răspuns:

Buna.intreadevar cel ce iubeste cu adevarat si pune suflet dintre cei doi sau chiar amandoi,sufera cel mai mult,dar s-a facut un document despre intimitate si suferinta emotionala si au spus ca de obicei fetele sufera mai mult decat un baiat si dureaza si mai mult deoarece o fata nu pune numai suflet dar pe deasupra iubeste si cu parul din cap, iar deseori fetele se daruiesc baietilor de aceea se considera ca faat sufera mult mai mult decat baietii, iar baietii sufera mai putin pentru ca ei nu pun suflet (nu toti) ci doar devine obisnuinta pana isi vede "treaba facuta". sper ca te-am ajutat.bye:*

| justagirl1 a răspuns:

Eu as zice ca ambii...si fetele si baietii, stiu un baiat care a suferit dupa o fata mai bine de 1 an, deci sunt si baieti care iubesc si care sufera f mult...

| Bella_6044 a răspuns:

Sufera mai mult cel care iubeste cu adevarat

| WldWld a răspuns:

Depinde de caracterul fiecaruia si de cine a pus mai mult suflet in aceea relatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de motivul despartirii.Cel care s-a implicat cel mai profund emotional sufera cel mai mult!