| DenizaVonDe a întrebat:

Cine stie cele mai dragute declaratii de dragoste? puteti sa mi le ziceti in engleza? nu pot sa le traduc cu google traducere ca nu se traduce destul de bine, iar pe net nu gasesc in engleza!

2 răspunsuri:
| Frumushica_Raluca_1961 a răspuns:

Puteti castiga intre 500$-4000$, detalii Yahoo ID: creativpan

----cunostinte minime PC, program flexibil, pentru. detalii

adaugati in lista la dvs. de messenger pe Yahoo ID: creativpan, puteti lucra de unde

doriti (acasa, job, scoala, etc.), oferta valabila pentru. baieti si fete deopotriva, indiferent de varsta si/sau nationalitate, tara sau locatie, OFERIM SUPORT 24/24h.
NU este Webchat sau Videochat!