| AllexutzaKiss a întrebat:

Cine stie cum sa-i reimpac pe doi prieteni? Au fost impreuna dar sa-u despartit din cauza geloziei baiatului. Stiu ca se plac foarte mult. Chiar astazi am vorbit cu el si mi-a spus ca inca o place dar ca nu mai are rost.
Vreau urgent raspuns.
FUNDA

2 răspunsuri:
| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Buna intrebare, mai intai spune-mi despre amandoi. Iar dupa o sa raspund.

| superdorex a răspuns:

Intr-un fel tu esti singura care ar putea sa faca asta! Cel mai bine invita-i undeva pe amandoi dar sa nu stie nici el ca vine ea si nici ea ca vine el! Si apoi ii lasi impreuna, sunt sigur ca nu vor putea sa stea fara sa sara in bratele unuia la celalalt! Bafta!