| anonim_4396 a întrebat:

Am deja 15 ani. Am avut o prietena dupa ce mi-a spus pe messenger ca ma place. I-am spus si eu ca o plac. Dar nici dupa o saptamana, s-a despartit de mine. Nu stiu daca ma mai place, eu o plac inca si vreau sa fiim impreuna din nou. Ce sa fac, sa fim impreuna din nou?

2 răspunsuri:
| kaya a răspuns:

Vorbeste cu ea si afla motivul pentru care s-a despartit de tine, vei afla daca te place sau nu.Trebuie sa fie ceva la mijloc, curaj.winking

| seby8873 a răspuns:

Inseamna ca acea fata nu te place cu adevarat. Imi pare rau ca a iesit asa dar altceva nu cred ca poti intelege dintr-o "relatie" de nici o saptamana. Sau poate nu te-a cunoscut prea bine iar cand ati inceput sa stati impreuna ceva nu i-a placut la tine. Sau a gasit pe altul.