| alexoprea96 a întrebat:

Cine stie cum sa ii spun si eu frizeritei sa ma tunda(vreau o tunsoare ca a lui Sorin(Gabriel)Mamiron-iubiri secrete.bretonul ma intereseaza.cum sa ii spun sa mi-l faca? Sau cel mai bine ar fi sa imi aratati o poza pe care sa o duc findca nici pe facebook nu am gasit una care sa ii evidentieze bretonul...

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca mai vad inca o singura data intrebarea asta la Dragoste si Sex,o voi raporta, iti promit.
De Beauty & Fashion, ai auzit?
De regulament TPU?!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema ta nu are nici o legatura cu categoria asta.Reposteaza la categoria corespunzatoare.Numai bine.