| Doar eu_5952 a întrebat:

Cn imi face si mie un ID carmy_bela sau carmy.bela? plss la mine chiar daca introduc codul corect nu mg ...si bineinteles dau fundabig grin HELP!{parola poate sa fie carmen}?

Răspuns Câştigător
| ashley26pink a răspuns:

E gata carmy_bela

6 răspunsuri:
| AmyLee_6712 a răspuns:

Iti fac eu daca vreihappy
cu mare placere.

| weedini a răspuns:

Praf si pulbere.

| Doar eu_5952 explică:

Lol mi-am schimbat parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine imi face sh mie un id emy_m_yo sh parola marian pleaseeeee va rog Help, HELP!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haidetiii imi facetiii? va rog foarte mult foarte foarte mult nu mrg nu stiu dc imi faceti?

| IloVeMcDonalds a răspuns:

Cum sa-ti dai id-ul si parola pe net? Sa nu te miri cand sute de oameni o sa intre pe id-ul tau laughing Nu puteai sa rogi o prietena, sau pe oricine altcineva intr-un mod mai privat?